02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

تهران ، خیابان ستارخان ، باقرخان

پلاک 117 ، طبقه دوم واحد 3

02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

ملاقات حضوری شنبه تا پنج شنبه

از ساعت 8 صبح تا 8 عصر

اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی و طراحی اپلیکیشن مشابه اینستاگرام

اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی | اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی آنلاین | اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی فرتاک | اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی در شیراز | اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی ارزان | اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی رایگان | اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی اینستاگرام | اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی تلگرام | اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی ایمو | اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی وات ساپ | اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی و طراحی اپلیکیشن | اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی و طراحی اپلیکیشن مشابه اینستاگرام | اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی و طراحی اپلیکیشن شبیه تلگرام
Rate this post

اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی و طراحی اپلیکیشن مشابه اینستاگرام

اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی و طراحی اپلیکیشن برای موبایل یکی از کاربردهای اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی و طراحی اپلیکیشن در فرتاک است.داشتن اپلیکیشن موبایل بر روی گوشی مشتری، به معنی دسترسی بیشتر و ارتباط عمیق‌تر با اوست. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشید، شما هم می‌توانید با اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی و طراحی اپلیکیشن فرتاک یک برنامۀ قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید. در اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی و طراحی اپلیکیشن آنلاین موبایل دست شما برای هر نوع طراحی که نیاز داشته باشید باز است.

اما چرا اپلیکیشن شبکه اجتماعی اینستاگرام ؟؟؟

جالبه بدونین اینستاگرام در سال 2018 به 1 میلیارد کاربر فعال رسید و این معنی رو میده که اینستاگرام به معدن طلای مشتری بالقوه تبدیل شده

دیگه اکثر صاحبان کسب و کار قدر این شیوه بازاریابی رو میدونن و خیلی ها این سوال رو دارن که چگونه اپلیکیشنی مشابه اینستاگرام اما تخصصی و بومی داشته باشیم ؟

 

اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی تلگرام | اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی ایمو | اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی وات ساپ | اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی و طراحی اپلیکیشن | اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی و طراحی اپلیکیشن مشابه اینستاگرام | اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی و طراحی اپلیکیشن شبیه تلگرام

تعرفه طراحی اپلیکیشن مشابه اینستاگرام

در اپلیکیشن ساز شبکه اجتماعی و طراحی اپلیکیشن حرفه ای فاکتورهای مهمی در هزینه ساخت اپلیکیشن مشابه اینستاگرام هستند که هر یک را به اختصار توضیح می دهیم.

  • قیمت کارشناسی شده باشد

ما در شرکت عصر نقره ای پس از چندین سال فعالیت نرم افزاری بر این موضوع تاکید می کنیم که قیمت پایین و یا بالا هیچ کدام خروجی کار مناسبی نخواهد داشت. تنها قیمت کارشناسی شده منجر به تولید یک اپلیکیشن با کیفیت می شود. بنابراین بسیار مهم است که با مراحل ساخت اپلیکیشن آشنا باشید .

طراحی توسط تیم در یک مکان ثابت نه توسط شخص در مکان نامشخص

این مورد برای توسعه و پشتیبانی بسیار مهم است که قرارداد طراحی اپلیکیشن اینستاگرام بومی را با یک شرکت معتبر ببندید زیرا شما در آینده به پشتیبانی نیاز خواهید داشت. شما باید خیال خود را از حضور تیم سازنده در آینده در کنار خود راحت کنید.

طراحی اپلیکیشن در حال حاضر به دو صورت انجام می گیرد. طراحی اپلیکیشن به صورت هیبرید و یا طراحی اپلیکیشن به صورت نیتیو. معمولا طراحی به صورت نیتیو هزینه بیشتری نسبت به هیبرید خواهد داشت اما کیفیت و خروجی کار با روش نیتیو بسیار متفاوت خواهد بود.

شرکت قادر به نوشتن وب سرویس برای نرم افزارهای آنلاین باشد و دانش سروری خوب برای مقیاس پذیری داشته باشد.

امکانات اپلیکیشن شبکه اجتماعی مشابه اینستاگرام

ورود و ثبت نام

ورود به شبکه اجتماعی اپلیکیشن شبکه اجتماعی مشابه اینستاگرام با ثبت اطلاعات اولیه انجام می شود. ثبت نام از دو طریق شماره موبایل و ایمیل انجام می شود که کد تایید به آن ارسال می شود. اطلاعات دیگری که از کاربر در اولین ورود دریافت می شود -پس از ثبت نام در دفعات بعد سیستم به صورت هوشمند فقط کد تایید را می گیرد – عبارتند از نام کاربری ، کلمه عبور ، مشخصات حیوان همانند نوع و نژاد و تاریخ تولد، تصویر پروفایل و همچنین موقعیت جغرافیایی (لوکیشن) به صورت اختیاری دریافت می شود.

پروفایل کاربری

در پروفایل کاربری که بخش های مختلف آن شبیه شبکه اجتماعی اینستاگرام است کاربر می تواند آخرین پست های خود را به صورت تایل و پشت سر هم ببیند و همچنین پست هایی که قبلا ذخیره کرده است را در تب ذخیره شده ها مشاهده کند. علاوه بر آن اگر در پستی کاربر دیگری وی را تگ کرده باشد نیز در سربرگ تگ شده ها مشاهده می کند.

تنظیمات و ویرایش پروفایل

در بخش ویرایش پروفایل کاربری کاربر می تواند اطلاعات خود را ویرایش کرده و اطلاعات تکمیلی خود شبیه بایو ، وب سایت و … را وارد کند. از بخش تنظیمات کاربر می تواند کلمه عبور خود را تغییر دهد ، وضعیت پروفایل خود را در حالت خصوصی (پرایویت) یا عمومی (پابلیک) قرار دهد، اکانت خود را تبدیل به اکانت تجاری (بزینس) کند ، کاربران بلاک شده را ببیند ، و …

جستجوی پیشرفته روی نقشه

در این بخش کاربر می تواند دیگر کاربران نزدیک خود را روی نقشه مشاهده کند. همچنین در این بخش کاربر می تواند با استفاده از فیلترهای مختلف همانند نوع کاربر (نوع حیوان) ، نژاد ، دوری یا نزدیکی و … جستجوی خود را محدود کند و کاربر مورد نظر خود را پیدا کند.

دیوار فروش و پروموت یک پست

کاربر می تواند پست های خود را با پرداخت مبلغ بر روی دیوار فروش قرار دهد. دیوار فروش طراحی شده در اپلیکیشن شامل پست های پروموت شده کاربران در ۴ سطح طلایی، نقره ای ، برنزی و رایگان است. کاربر با انتخاب پست خود و نوع آگهی و مدت زمانی که می خواهد روی دیوار فروش قرار گیرد به درگاه بانکی متصل می شود و پس از پرداخت و تایید توسط مدیریت بر روی دیوار فروش در دسته مورد نظر قرار می گیرد.

درج یک پست جدید

در اپلیکیشن شبکه اجتماعی مشابه اینستاگرامهمانند اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی کاربر می تواند پستی را درج کند. در این بخش کاربر می تواند عکسی را از گالری تصاویر خود انتخاب کند یا مستقیما با استفاده از دوربین عکس بگیرد و یا مستقیما فیلم بگیرد. همچنین کاربر می تواند فیلترهای مختلفی را بر روی عکس خود اعمال کند ( شبیه اینستاگرام ) و با وارد کردن کپشن و توضیحات تصویر یا فیلم آنرا پست کند. همچنین برای یک پست می توان افراد مورد نظر را روی تصویر یا ویدئو تگ کند و لوکیشن را مشخص کند همچنین می تواند اجازه گذاشتن نظر و کامنت را غیر فعال کند. علاوه بر این امکان گذاشتن هشتگ در کپشن پست امکان دارد.

نمایش برخی از نمونه کارها

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

Summary
Review Date
Reviewed Item
Social network application builder and application design similar to Instagram
Author Rating
51star1star1star1star1star

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *