02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

تهران ، خیابان ستارخان ، باقرخان

پلاک 117 ، طبقه دوم واحد 3

02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

ملاقات حضوری شنبه تا پنج شنبه

از ساعت 8 صبح تا 8 عصر

اپلیکیشن سازفولاد و نفت و ارایه خدمات نفتی

اپلیکیشن سازفولاد و نفت و ارایه خدمات نفتی | اپلیکیشن سازفولاد و نفت و ارایه خدمات نفتی آنلاین | اپلیکیشن سازفولاد و نفت و ارایه خدمات نفتی شرکت فرتاک | اپلیکیشن سازفولاد و نفت و ارایه خدمات نفتی در شیراز | اپلیکیشن سازفولاد و نفت و ارایه خدمات نفتی در ایران | اپلیکیشن سازفولاد و نفت و ارایه خدمات نفتی در فارس | اپلیکیشن سازفولاد و نفت و ارایه خدمات نفتی فرتاک | اپلیکیشن سازفولاد و نفت و ارایه خدمات نفتی و فولاد | اپلیکیشن سازفولاد و نفت و ارایه خدمات نفتی وصنایع فولادی | اپلیکیشن سازفولاد و نفت و ارایه خدمات نفتی سریع | اپلیکیشن سازفولاد و نفت و ارایه خدمات نفتی جامع
Rate this post

اپلیکیشن سازفولاد و نفت و ارایه خدمات نفتی

اپلیکیشن سازفولاد و نفت  و ارایه خدمات نفتی چگونه است؟طراحی اپلیکیشن سازفولاد و نفت ارایه خدمات نفتی  در شرکت فرتاک به این منظور انجام شده است که بتوان دسترسی به اپلیکیشنی داشت که بر روی گوشی های تلفن همراه نصب شود. اپلیکیشن سازفولاد و نفت ارایه خدمات نفتی  شرکت فرتاک یک نوآوری در زمینه اپلیکیشن سازفولاد و نفت ارایه خدمات نفتی  در کشور است.

 

تصمیم شرکت نفت برای طراحی اپلیکیشن سازفولاد و نفت ارایه خدمات نفتی

در راستای چابک سازی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و به منظور توسعه خدمات دولت الکترونیک و تسهیل در ارائه خدمات مکانیزه به مشتریان و ذینفعان شرکت ملی پخش، بهره برداری از موبایل اپلیکیشن درخواست فرآورده در دستور کار شرکت قرار گرفت.

در همین راستا و باتوجه به بازنویسی سامانه فروش فرآورده های نفتی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا امکان بهره برداری از سامانه جدید از طریق دستگاه های تلفن هوشمندشرکت فرتاک اقدام به طراحی اپلیکیشن سازفولاد و نفت ارایه خدمات نفتی  کرده است.

 

اپلیکیشن سازفولاد و نفت و ارایه خدمات نفتی در فارس | اپلیکیشن سازفولاد و نفت و ارایه خدمات نفتی فرتاک | اپلیکیشن سازفولاد و نفت و ارایه خدمات نفتی و فولاد | اپلیکیشن سازفولاد و نفت و ارایه خدمات نفتی وصنایع فولادی | اپلیکیشن سازفولاد و نفت و ارایه خدمات نفتی سریع | اپلیکیشن سازفولاد و نفت و ارایه خدمات نفتی جامع

طراحی اپلیکیشن فولاد ونفت برای موبایل

 همچنین، طراحی و پیاده سازی امکان مشاهده درخواست های ثبت شده در سامانه تجارت آسان از طریق موبایل اپلیکیشن آغاز شده است که با استفاده از آن میزان سوخت تایید شده در خواست های متقاضیان از طریق حساب کاربری قابل مشاهده می باشد.

برپایه این گزارش، امکان ثبت نام متقاضیان سوخت پس از احراز هویت سیستمی، اطلاع رسانی و دریافت دستورالعمل ها، امکان ثبت درخواست سوخت و ثبت کاربردهای زیرمجموعه از دیگر امکانات در دست اقدام این اپلیکیشن می باشد.

به این منظور شناسایی و بررسی منابع موجود از جمله سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح به منظور دسترسی به اطلاعات GIS و تشکیل جلساتی با حضور نمایندگان مدیریت های برنامه ریزی و تامین و توزیع و سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح انجام شده و قرارداد آن به زودی نهایی و منعقد خواهد شد.

این سامانه در حال حاضر در شش منطقه آذربایجان شرقی، آبادان، البرز، زاهدان، استان مرکزی و یزد به صورت آزمایشی در دست اجرا است.

نمایش برخی از نمونه کارها

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

Summary
Review Date
Reviewed Item
Sazfolad and Naft application and providing oil services
Author Rating
51star1star1star1star1star

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *