02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

تهران ، خیابان ستارخان ، باقرخان

پلاک 117 ، طبقه دوم واحد 3

02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

ملاقات حضوری شنبه تا پنج شنبه

از ساعت 8 صبح تا 8 عصر

طراحی کاور موزیک و ایده پردازی

طراحی کاور موزیک مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک | طراحی کاور موزیک و ایده پردازی | طراحی کاور موزیک و ایده پردازی هنری | طراحی کاور موزیک و ایده پردازی گرافیکی | طراحی کاور موزیک و ایده پردازی طراحی | طراحی کاور موزیک و ایده پردازی در طرح کاور | طراحی کاور موزیک و ایده پردازی در شیراز | طراحی کاور موزیک و ایده پردازی مدرن | طراحی کاور موزیک و ایده پردازی تصویری | طراحی کاور موزیک و ایده پردازی تایپو گرافی
Rate this post

طراحی کاور موزیک و ایده پردازی

طراحی کاور موزیک و ایده پردازی  چگونه انجام میشود؟هیچ چیز مانند دیدن نمی تواند به شما چه در طراحی کاور موزیک وایده پردازی آن   چه در ارائه ی هر نوع اثر هنری و یا کاری دیگر  کمک کند. همان طور که میدانید دلیل اصلی ماندگاری یک اثر خلاقیت و منحصر به فرد بودن آن می باشد و یکی از اصول مهم درطراحی کاور موزیک و ایده پردازی، دیدن، مقایسه، ترکیب، تلفیق و ایده پردازی می باشد.

نکات مهم در حین طراحی کاور موزیک

بعد از شناخت هنرمند، مخاطبان اصلی و پیام اصلی آلبوم موسیقی، حال نوبت این میرسد که به عنوان یک طراح گرافیک کار طراحی کاور موزیک را شروع کنید بابه طراحی کاور موزیک و ایده پردازی  آن توچه ویژه کنید تا بتوانید صاحب اثر را در دست یافته وبه موفقیت برسید. از مهم ترین نکات گرافیکی در طراحی کاور موزیک می توان به موارد مهمی اشاره نمود که عبارتند از:

انتخاب رنگ در طراحی کاور موزیک وایده پردازی

رنگ یکی از مهم ترین عناصر در طراحی گرافیک می باشد که با توجه به نوع طراحی باید طیف مناسبی را انتخاب نمود. همان طور که بارها اشاره نموده ایم و اثر و روانشناسی رنگ در تبلیغات و طراحی گرافیک  را بیان کردیم، هر یک از رنگ ها می تواند احساس خاصی را در مخاطب ایجاد کند. با توجه به جنسیت، سن و فرهنگ مخاطبان اصلی و پیام نهفته در آلبوم و سبک موسیقی باید ترکیب رنگ مناسبی را انتخاب کنید. برای مثال در طراحی کاور موزیک موسیقی های به اصطلاح لایت و آرام، اغلب طراحان گرافیک از ترکیب رنگ خاکستر و آبی استفاده میکنند تا احساس بهتری را در مخاطب ایجاد نمایند.طراحی کاور موزیک و ایده پردازی اثر شما را ماندگار خواهر کرد.

استفاده از تایپوگرافی مناسب در طراحی کاور موزیک

با نگاهی ساده به انواع طراحی کاور موزیک کاملا متوجه خواهید شد که پیام و نام اصلی اثر با تایپوگرافی های مختلف بر روی طرح اصلی قرار گرفته است و به همان اندازه که در انتخاب رنگ باید دقت داشته باشید، در بکار گرفتن فونت و تایپوگرافی ایده آل باید توجه داشته باشید. نکته ی بسیار مهم که در انتخاب فونت و تایپوگرافی برای طراحی کاور موزیک باید در نظر داشته باشید، عدم استفاده از فونت های متعدد و ناخوانا بودن متون روی طرح می باشد. یک مخاطب با هر سطح دانش باید بتواند براحتی با اولین نگاه متن به کار رفته در طراحی کاور موزیک را درک کند. وقتی در طراحی کاور موزیک و یا هر نوع طراحی دیگر صحبت از فونت و تایپوگرافی میشود، بدون شک منظور نوع، سایز و نحوه ی سایده زدن و چیدمان حروف می باشد و باید تمام این ها به صورت کاملا هوشمندانه انتخاب شوند.

استفاده از عکس در طراحی کاور موزیک

می توان گفت در طراحی کاور موزیک بیش از 99 درصد آلبوم های موسیقی داخلی و خارجی از تصویر خواننده و صاحب اثر استفاده میشود. نوع عکاسی و ژست به کار گرفته شده در آن باید بتواند پیام و شاد یا غمگین بودن اثر را بیان کند. مسلما نمی توان از چهره ی شاد خواننده در طراحی کاور موزیک که برای قطعه ای غمگین انجام شده است استفاده نمود. استفاده از تصاویر با کیفیت، زیبا، بدون پیچیدگی و واضح از جمله مواردی هستند که در طراحی کاور موزیک باید در نظر داشت.

نمایش فایل های لایه باز گرافیکی

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

Summary
Review Date
Reviewed Item
Music cover design and idea generation
Author Rating
51star1star1star1star1star

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *