02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

تهران ، خیابان ستارخان ، باقرخان

پلاک 117 ، طبقه دوم واحد 3

02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

ملاقات حضوری شنبه تا پنج شنبه

از ساعت 8 صبح تا 8 عصر

طراحی کاور موزیک واستاندارد های طراحی وتصویرگذاری

اصول طراحی کاور موزیک | مچتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک | اصول طراحی کاور موزیک حرفه ای | اصول طراحی کاور موزیک کلاسیک | اصول طراحی کاور موزیک سنتی | اصول طراحی کاور موزیک پاپ | اصول طراحی کاور موزیک راک | اصول طراحی کاور موزیک هیپ هاپ | اصول طراحی کاور موزیک رپ | اصول طراحی کاور موزیک در شیراز | اصول طراحی کاور موزیک در جنوب ایران | اصول طراحی کاور موزیک در فرتاک | اصول طراحی کاور موزیک در مدت کوتاه | اصول طراحی کاور موزیک شاد | اصول طراحی کاور موزیک مدرن | اصول طراحی کاور موزیک و آلبوم |اصول طراحی کاور موزیک در ایران
Rate this post

اصول طراحی حرفه ای کاور موزیک

اصول طراحی کاور موزیک را چگونه باید رعایت کنیم؟در دنیای امروز با کاورهای متفاوتی از موزیک، فیلم، انواع بازی های رایانه ای و… حتما مواجه شده اید. هر یک طراحی خاص خود را دارندو برای داشتن یک طراحی خوب بایداصول طراحی کاور موزیک به درستی رعایت شود.. با توجه به نوع احساس، سن، سلیقه افراد و نوع محصول باید اصول طراحی کاور موزیک یا سایر انواع کاور را به درستی انجام داد. در این مقاله قصد داریم نکاتی در رابطه با طراحی کاور موزیک  واصول طراحی کاور موزیک به شما ارائه دهیم. با مجتمع هوشمند طراحی ودیجیتال مارکتینگ فرتاک در ادامه مطلب همراه باشید.

در اصول طراحی کاور موزیک یکی  از مهم ترین عوامل تبلیغات و معرفی یک خواننده به مخاطب و جامعه می باشد. این روزها شاهد انواع طراحی در بازار داغ خواننده های پاپ و موسیقی های سنتی هستید.اصول  طراحی کاور موزیک نکات ریزی دارد که با رعایت و اجرای آن ها حتما طراحی موفقی خواهید داشت. کاور موزیک نماد و المانی برای شناسایی آهنگ و جذب مخاطب جهت دانلود موزیک می باشد. هرچه میزان طراحی موفق تر باشد، فیدبک و بازخورد بهتری از طرف مردم خواهید داشت. سعی کنید بر روی محتوای طراحی کاور موزیک، محدوده های سنی و مخاطب مورد نظر تمرکز و دقت لازم را داشته باشید.

تصاویر در طراحی کاور موزیک

یکی از مهم ترین عناصر تشکیل دهنده دراصول  طراحی کاور موزیک تصاویر هستند. تلفیق ترکیب و جایگذاری آن ها نقش مهمی در چشمگیری طراحی دارد. از جمله مواردی که دراصول  طراحی کاور موزیک باید بزرگتر از همه و دید بیشتری داشته باشد تصاویر هستند. تصویر می تواند عکسی از خواننده مورد نظر و یا مربوط به موضوع تراک و آلبوم باشد. سعی کنید از تصاویر با کیفیت و رزولوشن بالا استفاده نمایید. ابعاد پوستر را مد نظر قرار دهید تا عکسی که در آن جایگذاری می شود بیش از حد بزرگ تر و یا کوچکتر نشود تا با افت کیفیت مواجه نشود. در انتخاب تصاویر بهترین کیفیت ها را برگزینید.

متن و فونت ها در طراحی کاور موزیک

در نوشته های مورد نظر برای رعایت اصول طراحی کاور موزیک می توان از انواع فونت های رسمی و غیر رسمی استفاده نمود. با توجه به نوع موزیک و موسیقی باید مخاطب را شناخت. دقت داشته باشید در هر مرحله از طراحی هر نوع طراحی، همانطور که در مقاله های نکات و اصول مهم در طراحی بسته بندی، طراحی پوستر، طراحی لوگو و سایر موارد تبلیغاتی در گذشته گفتیم سن و سال مخاطب، نوع محصول، سطح فرهنگ مردم یک جامعه از موارد مهمی هستند که در جذب یا دفع مخاطب بسیار مؤثر است. نوشته ها از انواع پوستری، نستعلیق، شکسته نستعلیق، فونت های فانتزی، رسمی و تایپو گرافی هستند. با توجه به نوع ماهیت و اهمیت هر یک از اجزاء کاور می توان بزرگی و یا کوچکی فونت عنوان کاور موزیک را انتخاب نمود. به ترتیب بزرگترین فونت متعلق به عنوان و پس از آن نام هنرمند است.

مواردی از قبیل ترانه سرا، ملودی و تنظیم، میکس مستر، در صورت وجود دکلمه و طراح کاور با فونت های کوچک تر و ریز تر قید می شوند. باز هم با توجه به سلیقه می توان از درج موارد آخر صرف نظر کرد.  سعی کنید از شلوغی طراحی کاور موزیک جلوگیری کنید و چیدمان فونت ها منظم و کادر مشخص خود را داشته باشد. از به کاربردن متون اضافی در طرح خودداری نمایید و بجای آن بر روی مفاهیم اصلی موضوع طراحی تمرکز نمایید. طراحی کاور موزیک با متن و نوشته های کمتر برای مخاطبان جذاب تر خواهد بود. این روش طرح شما را در اذهان ماندگارتر خواهد کرد.

طراحی کاور موزیک حرفه ای

نمایش فایل های لایه باز گرافیکی

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

Summary
Review Date
Reviewed Item
Music cover design and design and illustration standards
Author Rating
51star1star1star1star1star

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *