اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی | اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی فرتاک | اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی آنلاین | اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی آنلاین فرتاک | اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی موبایل | اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی در شیراز | اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی ارزان | اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی رایگان | اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی اندروید فرتاک | اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی حرفه ای | اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی جذاب

اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی

Rate this post

اپلیکیشن ساز فست فود بدون نیاز به برنامه نویسی

اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی در فرتاک امکان شد. اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی  برای کاربرانی که صاحب کسب و کار فست فود هستند واحساس نیاز به اپلیکیشنی برای کسب و کار خود دارند امکان طراحی اپلیکیشنی با سلیقه شخصی آنها میدهد.فست فود ها برای ارسال غذا به محل و همچنین رزرو میز هایشان می توانند از خدمات تکنولوژی های نوین اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی برای ساخت نرم افزار به راحتی، سایت و اپلیکیشن بهره ببرند. فست فودها امروزه شاید پر مخاطب ترین نوع فست فود ها باشند و قطعا همین مورد می تواند باعث شود این کسب و کارها بیشتر به همچین خدماتی نیاز پیدا کنند. در دنیا مرسوم است که این گونه کسب و کارها به ساخت اپلیکیشن فست فود اقدام می کنند در ایران نیز سرویس هاس زیادی برای این خدمات ارائه شده که اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی فرتاک یکی ار بهترین این سرویس هاست. به هر حال هر فست فود باید یک سایت و یک اپلیکیشن داشته باشد که روی هم شاید طراحی آن ها چندین میلیون تومان بار مالی برای کسب و کار داشته باشد. البته با استفاده از اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی فرتاک ارائه شده توسط شرکت فرتاک تا حدود زیادی این مشکل حل خواهد شد.

مواردی که در ساخت اپلیکیشن فست فود باید گنجانده شود.

اول از همه باید در اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی  آنلاین ساخت اپلیکیشن فست فود مورد نظر استانداردهای لازم را داشته باشد تا در مارکت اندرویدی معتبری مثل کافه بازار و گوگل پلی قرار گیرد. این مورد باعث دیده شدن و پرمخاطب شدن اپلیکیشن می شود و به کسب و کار سود می رساند. در داخل اپلیکیشن برای افرادی که به فست فود می آیند باید قسمتی برای رزرو میز در ساعت معین تعبیه شده باشد. همچنین برای افرادی که غذا را سفارش داده و در محل خود تحویل می گیرند هم باید امکان انتخاب محل روی نقشه قرار داده شده باشد. همچنین بخش سفارش آنلاین برای این افراد به صورت واضح باید تعبیه شده باشد.باید همچنین طراحی ساده و کاربر پسندی برای اپلیکیشن در نظر گرفته شود و دسته بندی غذاها، نوشیدنی ها، دسرها و … به خوبی مشخص باشد و کاربر را گیج نکند.

 

اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی موبایل | اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی در شیراز | اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی ارزان | اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی رایگان | اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی اندروید فرتاک | اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی حرفه ای | اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی جذاب

تخفیف در اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی

درطراحی اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی اندروید فرتاک بخش تخفیف ها و پیشنهادات ویژه هم در ساخت اپلیکیشن بسیار پر اهمیت است قرارداده شده. آفرها و امتیازها در بازاریابی از فاکتورهایی کلیدی برای افزایش وفاداری مشتری است. کوپن ها و سایر امتیازات دلایل خیلی خوبی هستند که مشتری ها دوباره به فست فود شما بیایند و از غذاهای شما سفارش دهند. پیشنهادات ویژه را می توان از طریق پوش نوتیفیکیشن در اپلیکیشن به مشتریان اطلاع رسانی کرد و این خود روشی عالی برای بازاریابی کسب و کار است. با کمک اپلیکیشن، می توان به صورت نوتیفیکشن بازه های زمانی تخفیف را به مشتریان فست فود اطلاع رسانی کرد. همچنین با این سیستم می توان پوشش رویدادهای مختلف فست فود مثل اجرای لایو موسیقی، آفر های ویژه و بروزرسانی منوی غذا را برای مشتری ها فرستاد.

سیستم نظر دهی

در اپلیکیشن ساز فست فود بدون کدنویسی می توان گزینه ای به اسم سیستم نظردهی کاربران را قرار داد. نظرات کاربران قبلی میتواند ملاکی برای کاربران جدید در تصیمیم به سفارش از فست فود باشد.امکان جستجو در ساخت اپلیکیشن فست فود نیز تجربه کاربری بهتری برای کاربران می سازد. مثلا باید کابران بتوانند با تعیین محدوده قیمت غذاهای مناسب بودجه خودشان را مشاهده فرمایند. یا مثلا با تعیین نوع غذا مثلا فقط انواع ساندویچ به آن ها نمایش داده شود. درج تصاویر با کیفیت بالا از غذاها نیز روشی بسیار خوب برای بازاریابی فست فودها از طریق اپلیکیشن است. در حقیقت تحقیقات علمی نشان داده که بسیاری از مردم از دیدن عکس جذاب غذاها احساس گرسنگی می کنند.

0 0 رای
امتیاز شما
Summary
Review Date
Reviewed Item
Fast food application maker without attractive coding
Author Rating
51star1star1star1star1star
دنبال کردن
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
خانه پشتیبانی تماس با ما درباره ما
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x