02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

تهران ، خیابان ستارخان ، باقرخان

پلاک 117 ، طبقه دوم واحد 3

02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

ملاقات حضوری شنبه تا پنج شنبه

از ساعت 8 صبح تا 8 عصر

معرفی اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین

اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین | اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین فرتاک در شیراز | اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین فرتاک | اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین موبایل فرتاک | اپلیکیشن ساز ورزشی آنلاین تمرین | اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین موبایل | اپلیکیشن | اپلیکیشن ساز | اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین ارزان | اپلیکیشن ساز ورزشی آنلاین تمرین در شیراز | اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین رایگان | اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین فرتاک
Rate this post

 

اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین

اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین این امکان را برای ورزشکاران به وجود اورده تا بتوانند تمرینات خود را ازطریق یک اپلیکیشن هم انجام دهند.با شیوع ویروس کرونای جدید، تمام فعالیت‌های فردی و اجتماعی تحت تأثیر قرار گرفته‌اند و بسیاری از اماکن مختلف ورزشی مثل ، استخرها و باشگاه‌های ورزشی اکنون یا تعطیل است یا به‌طور محدود دردسترس افراد قرار می‌گیرند شرکت فرتاک با ایجاد اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین امکان طراحی اپلیکیشن برای تمرینات ورزشکاران را فراهم کرده است. ازسویی دیگر، با کاهش ساعات کاری و محدودیت فعالیت‌های خارج از منزل، متوسط ورزش و فعالیت فیزیکی افراد با کاهش زیادی مواجه شده است. علاوه‌براین‌ها، هنوز مشخص نیست که محدودیت‌های اعمال‌شده و پروتکل‌های بهداشتی و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تا چه زمانی ادامه داشته باشند لذا بهترین کار در شرایط فعلی تمرین با یک اپلیکیشن ورزشی است و ما با معرفی اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین فرتاک کار را برای شما راحت کرده ایم.

اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین موبایل | اپلیکیشن | اپلیکیشن ساز | اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین ارزان | اپلیکیشن ساز ورزشی آنلاین تمرین در شیراز | اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین رایگان | اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین فرتاک

سرمایه‌گذاری در ورزش برابر است با صرفه‌جویی در هزینه‌ی درمان

 با طراحی و راه اندازی یک اپلیکیشن در اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین  فرتاک میتوان تمرینات روزانه را به راحتی و در هرمکانی انجام داد.اهمیت ورزش بر کسی پوشیده نیست. شاید برای شما جالب باشد که بدانید کشور آمریکا با سرمایه‌گذاری در بخش ورزش عمومی به ازای هر یک میلیون دلار در سال، ۲ تا ۳ میلیون دلار در بخش درمان صرفه‌جویی می‌کند. بنابراین، باتوجه‌به شرایط کنونی زندگی و کاهش چشمگیر فعالیت‌های روزانه و قرنطینه‌ی طولانی‌مدت، شاید بهترین راهی که مانده است و برای اکثر افراد جامعه دردسترس باشد، انجام فعالیت‌های ورزشی منظم  با یک اپلیکیشن ورزشی تخصصی طراحی شده با اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین در منزل است. ازاین‌ رو، در این مقاله قصد داریم  بهترین اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین را معرفی کنیم تا با استفاده از این برنامه‌ها بتوانید علاوه‌بر جبران کمبود فعالیت فیزیکی روزانه، یک اپلیکیشن اختصاصی برای خود داشته باشید و از بیماری‌ها و آسیب‌های احتمالی در امان بمانید.

برای داشتن بدن سالم به توصیه‌ی متخصصان باید در هفته ۱۵۰ دقیقه ورزش‌های سبک انجام دهید و اگر ورزش‌های سخت را درنظر بگیریم، می‌توانید این زمان را تا ۷۵ دقیقه در هفته کاهش دهید. برای دستیابی به نتیجه‌ی بهتر، باید این زمان در طول هفته پخش شود و علاوه‌بر فعالیت ورزشی، باید حتما یک برنامه‌ی غذایی مناسب نیز تهیه کنید تا مواد مغذی موردنیاز بدن را تأمین کند. پس با ما همراه باشید تا با بهترین اپلیکیشن‌های ورزش در خانه آشنا شوید.

بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه

انتخاب بهترین اپلیکیشن ورزش در خانه می‌تواند به عوامل و معیارهای زیادی بستگی داشته باشد که یکی از مهم ترین موارد طراحی با اپلیکیشن ساز ورزشی است که بنا به نیازش برای هر فرد دارای اولویت‌بندی متفاوتی باشند. درادامه به معرفی اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین فرتاک میپردازیم که از بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه را باتوجه‌به مسائل تخصصی و بازخوردهای کاربران است را معرفی می‌کنیم. به‌خاطر داشته باشید که انجام حرکات ورزشی نیاز به‌دقت دارد تا ماهیچه‌ها و اندام درگیر در حرکات را دچار آسیب نکند؛ بنابراین، آموزش‌های اپلیکیشن‌ها را با دقت مشاهده کنید و اگر برای انجام برخی حرکات دچار مشکل شدید حتما با افراد خبره مشورت کنید. ناگفته نماند استفاده از اپلیکیشن‌ها نمی‌تواند به‌طور کامل برابر با حضور یک مربی همراه شما باشد؛ اما قطعا می‌تواند سطح فعالیت روزانه‌ی شما را افزایش دهد و موجب تندرستی نسبی شما شود.

اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین | اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین فرتاک در شیراز | اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین فرتاک | اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین موبایل فرتاک | اپلیکیشن ساز ورزشی آنلاین تمرین

اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین فرتاک

یکی از بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه میتواند یک اپلیکیشن حرفه ای طراحی شده با اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین فرتاک باشد. این برنامه را شرکت فرتاک طراحی کرده است که سابقه‌ی درخشانی در زمینه‌ی  اپلیکیشن های محصولات و تجهیزات ورزشی دارد. این اپلیکیشن با کمک متخصصان ورزشی توسعه یافته است و شرکت فرتاک در معرفی آن تأکید دارد که با به‌کارگیری این اپلیکیشن، زیر نظر کارشناس‌های کارآزموده برنامه‌ی روزانه‌ی ورزشی خود را دنبال کنید.

اپلیکیشن ساز ورزشی تمرین ، برنامه های تمرینات مختلفی را شامل می‌شود. برای مثال، کاربران می‌توانند تمرینات قدرتی HIT را انجام دهند یا حرکات آرامش‌بخش یوگا را تمرین کنند یا با کمترین تجهیزات و با استفاده از تکنیک‌های استفاده از وزن بدن ورزش کنند یا با نرمش‌های هوازی سبب افزایش ضربان قلب خود شوند. این تمرینات به‌رایگان دردسترس قرار گرفته‌اند؛ اما تمرینات ویژه نیز تدارک دیده شده است و کاربران می‌توانند با خرید اشتراک آن، فعالیت ورزشی خود را به‌صورت تخصصی دنبال کنند.

یکی از نقاط قوت این برنامه طبقه‌بندی مجموعه تمرینات است که به‌گونه‌ای تدوین شده تا تمام افراد خانواده از بزرگسالان گرفته تا کودکان و آقایان و بانوان بتوانند تمرینات مناسب خود را انجام دهند. درحال‌حاضر، بخش Premium اپلیکیشن برای کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند رایگان است و می‌توانند از تمام قابلیت‌های موجود در این اپلیکیشن برای کاهش وزن یا بدنسازی استفاده کنند. در این بخش بیش ‌از ۱۰ برنامه‌ی مدون برای فعالیت ورزشی وجود دارد که کاربر می‌تواند باتوجه‌به نیاز خود انتخاب کند. این اپلیکیشن یکی از بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه برای بانوان است که برنامه‌های آن زیرنظر مربیان ورزشی بانوان توسعه داده شده‌اند.

دیگر بخش مهم این اپلیکیشن محبوب ورزش در خانه، پشتیبانی از ساعت‌های هوشمند است که غالبا امکانات پایش سلامت دارند و تمام فعالیت‌های روزانه‌ی شما را به‌دقت ثبت می‌کنند. درنهایت، باید گفت که با اپلیکیشن هوشمندی روبه‌رو هستیم که هرچه کاربر از آن بیشتر استفاده کند، برنامه‌های ورزشی پیشنهادی اپلیکیشن با اهداف کاربر سازگاری بیشتری پیدا خواهند کرد.

 

نمایش برخی از نمونه کارها

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

Summary
Review Date
Reviewed Item
Exercise sports app maker
Author Rating
51star1star1star1star1star

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *