02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

تهران ، خیابان ستارخان ، باقرخان

پلاک 117 ، طبقه دوم واحد 3

02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

ملاقات حضوری شنبه تا پنج شنبه

از ساعت 8 صبح تا 8 عصر

طراحی ست اداری سازمان

طراحی ست اداری سازمان | طراحی ست اداری سازمان تجاری | طراحی ست اداری سازمان دولتی | طراحی ست اداری سازمان اداری | طراحی ست اداری سازمان در شیراز | طراحی ست اداری سازمان با فرتاک | طراحی ست اداری سازمان زیبا | طراحی ست اداری سازمان در فارس | طراحی ست اداری سازمان با بهترین طراحی | طراحی ست اداری سازمان برای معرفی برند | طراحی ست اداری سازمان حرفه ای | طراحی ست اداری سازمان شیک
آنچه در این پست میخوانید
Rate this post

·    طراحی ست اداری سازمان

طراحی ست اداری سازمان بسیار مهم است. طراحی ست اداری سازمان  موجب معرفی سازمان شما در بین سازمان های دیگر میشود.هرچه طراحی ست اداری سازمان شما حرفه ای تر باشد برند شما معتبرتر به نظر خواهد رسید.در دنیای مدرن امروز هر سازمان و نهادی به دنبال یک سازمان منسجم و یک دست و قوی می باشد که بتواند با بقیه رقبای خود بصورت جدی وارد رقابت بشود داشتن یک طراحی ست اداری سازمان زیبا و مدرن شمارا در رسیدن به این مهم یاری خواهد کرد.

طراحی ست اداری سازمان سعی میکند این رقابت را علاوه بر قیمت و کیفیت در حوزه ظاهر سازمانی خود هم به نمایش بگذارد. این ظاهر شامل موقعیت مکانی سازمان گرفته تا دیزاین داخلی سازمان گرفته تا بخش های چاپی یک سازمان.

 

ما سعی کردیم تمام تجربیات سالیان خود  را برای شما به تحریر در بیاوریم تا اینکه بتوانید از سلسله نکات ضروری در طراحی ست اداری  سازمان را برای شما بیان بکنیم و امیداور هستیم که این مقاله نکات ضروری در طراحی ست اداری سازمان  برای شما مفید واقع بشود.

برای انتقال و پیاده سازی تجربیات به سیستم نیازمند رعایت یکسری اصول و استاندارد های اولیه چاپ می باشد که باید این موارد رو رعایت بکنید.

ما سعی میکنیم در این مقاله نکات ضروری در طراحی ست اداری سازمان علاوه بر نکات ضرروی و استانداردهای چاپ نکاتی در خصوص طراحی و دیزاین ست اداری به شما ارائه بدهیم.

طراحی ست اداری سازمان حرفه ای | طراحی ست اداری سازمان شیک

نکته اول

در طراحی ست اداری سازمان مهم ترین نکته و پیش از هر چیز ابتدا باید شما به کد رنگی خود نهایت توجه را داشته باشید. این کد رنگی اساس شکل گیری رنگ سازمانی یک شرکت را خلق می کند. شما اگر به کد رنگی خود دقت نکنید و به این نکته توجه نکنید که قرار است با چه سیستم چاپی ست اداری شما قرار است چاپ بشود باعث می شود تمام زحمات خود در طراحی ست اداری سازمان  از بین برود.

نکته دوم

انتخاب فونت مناسب و خوانا متناسب با فونت لوگو و یا نامه های ارسالی که قرار است در آن متن هایی نوشته بشود بسیار ضرورت دارد.

لذا انتخاب یک فونت زیبا و شکیل و در عین حال متناسب با فونت نوشتاری سازمانی شما بسیار مهم و ضروری می باشد.

طراحی ست اداری سازمان در فارس | طراحی ست اداری سازمان با بهترین طراحی | طراحی ست اداری سازمان برای معرفی برند

نکته سوم

بکار گیری یکسری تصاویر متناسب با عملکرد سازمانی شما که هر شخصی با روئیت این چاپ ست اداری سازمان  شما نیازی به خواندن نوشته های داخل آن برگه نکند و کاملا گویا باشد که این نامه از طرف چه سازمانی به دست آن رسیده است.

لذا وجود یکسری تصاویر زیبا و متناسب برای تاثیر پذیری ست اداری شما بسیار کمک می کند. این نکته را هم توجه کنید بعضی وقت ها نبود یک تصویر از بودن آن تصویر سودمند تر خواهد بود لذا اگر قصد دارید از تصویر در طراحی ست اداری  سازمان خود استفاده بکنید سعی بکنید یک انتخاب عالی و مناسب داشته باشید.

نکته چهارم

سعی کنید در طراحی از فضایی که می توانید طراحی بکنید نهایت استفاده را بکنید و منظور از نهایت استفاده در طراحی به این معنا نیست کل فضای خالی طرحتون رو با تصویر و نوشته پر بکنید منظور این است که اتفاقا مثلا در طراحی چاپ سربرگ شما باید از حداقل ممکن فضای خودتون بتونید نهایت استفاده را ببرید و تمام مطالب را در یک محدوده بسیار کم بگنجانید.

نکته پنجم

اگر قصد طراحی ست اداری برای یک سازمان شناخته شده و بزرگ هستید سعی کنید از طرح های ساده و گویا استفاده بکنید و بیشتر سعی بکنید نام و برند سازمان رو بولد نشون بدید و هدف اصلی شما از طراحی برای این سازمان ها نشان دادن نام برند تجاری آن در ست اداری باشد و از یکسری طراح های خاص و شلوغ که مخاطب را از نام برند دور بکند اصلا استفاده نکنید. ولی اگر برای یک سازمان کم تر شناخته شده قصد طراحی دارید سعی کنید از یکسری طراح های جذاب و قشنگ که باعث بشه مشتری درگیر طرح بشود و همین باعث بشود نام برند سازمان شما رو بیشتر بخاطر بیاورد.

طراحی ست اداری سازمان در شیراز | طراحی ست اداری سازمان با فرتاک | طراحی ست اداری سازمان

نکته ششم

محل قرار گیری لوگو و برند سازمانی شما به همان اندازه انتخاب کد رنگ مهم می باشد. محل مناسب لوگو مهم ترین نکته در طراحی و چاپ ست اداری می باشد. سعی کنید در طراحی ها بهترین نقطه را در هر طراحی به لوگو اختصاص بدهید. چه در طراحی و چاپ پاکت و چه طراحی و چاپ کارت ویزیت و غیره باید به این نکته بشدت توجه بکنید.

نکته هفتم

در طراحی حتما از آدرس و مشخصات ضرروی که نیازمند آن است که مشتریان شما به راحتی بتوانید از نوشته های درج شده در طراحی ست اداری به شما دسترسی پیدا بکند که این دسترسی شامل شماره تماس و آدرس ایمیل و شماره فکس و بقیه موارد می باشد استفاده بکنید.

نکته هشتم

سعی بکنید اگر قصد چاپ ست اداری سازمان خودتان را دارید از یک جنس کاغذی استفاده بکنید که باهم تناسب داشته باشند به گونه ای که اگر قرار است از کاغذ جنس کتان استفاده میکنید سربرگ و پاک و کارت ویزیت خودتان را از اون جنس استفاده بکنید که یک هارمونی سازگار باهم داشته باشند.

ما سعی کردیم هشت نکته کلیدی و اساسی درخصوص نکات ضروری در طراحی ست اداری سازمان را به شما ارائه بدهیم و امیدوار هستیم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و بتوانید نهایت استفاده را از آن ببرید.

نمایش فایل های لایه باز گرافیکی

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

Summary
Review Date
Reviewed Item
Designing the office set of the organization
Author Rating
51star1star1star1star1star

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *