02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

تهران ، خیابان ستارخان ، باقرخان

پلاک 117 ، طبقه دوم واحد 3

02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

ملاقات حضوری شنبه تا پنج شنبه

از ساعت 8 صبح تا 8 عصر

طراحی و ساخت مهر تاریخ زن

طراحی مهر تاریح زن مجتمع هوشمند طراحی ودیجیال مارکتینگ فرتاک
Rate this post

طراحی مهر تاریخ زن

طراحی مهر تاریخ زن در مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک .طراحی مهر تاریخ زن ابزاری بسیار کارآمد برای مصارف اداری و تحریری همراه با تاریخ زن می باشد.

معرفی نمونه ای از مهر تاریخ زن:

سری تاریخ زن (سری D) محصولات Modico از تکنولوژی جدیدی استفاده می کند. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، مهرهای تاریخ زن Modico از دو بخش برای چاپ برخوردارند. یک بخش شامل شماره های تاریخ می باشد و بخش دیگر مستطیلی است که بخش شامل تاریخ را احاطه می کند.

طراحی مهر تاریخ زن

بخش مستطیلی قابل تغییر بوده و می توان نقش و نوشته آن را با دستگاه مهرسازی Modico تغییر داد. این بخش مانند سایر مهرهای Modico می باشد و از تکنولوژی نفوذ جوهر استفاده می کند. بخش شامل اعداد تاریخ، ثابت بوده و قابل تغییر نیست. نکته قابل توجه در این قسمت (کلیشه شامل اعداد) نحوه ی جوهر دار شدن کلیشه می باشد.

کلیشه شامل اعداد، هیچ حرکتی نداشته و جوهر خود را با استفاده از تکنولوژی نفوذ جوهر تامین می کند. به عبارت دیگر کلیشه شامل اعداد نیز، مانند کلیشه سایر مهرهای Modico (یا کلیشه بخش مستطیلی شکل) عمل می کند و نیازی به حرکت مکانیکی برای برداشت جوهر ندارد.

در طراحی مهر تاریخ زن چه ویژگی هایی لحاظ شده؟

همه مهرهای Modico  دارای کارتریدج جداگانه جوهر می باشد. با یک بار پر کردن کارتریدج جوهر می توانید بیش از ۲۰۰۰۰ بار مهر بزنید که جوهری ماندگار و ثابت را در بر خواهد داشت. با توجه به نوع خاص کلیشه های محصولات Modico، بایستی از جوهر های مخصوص Modico استفاده شود و در غیر اینصورت هیچ ضمانتی بر عمر و کیفیت چاپ مهرهای ساخته شده وجود نخواهد داشت.

کلیشه های جوهر محصولات مدیکو در دو نوع خشک و آغشته به جوهر ارایه می گردد. نوع خشک کلیشه برای استفاده از جوهر UV و برخی دیگر از انواع جوهر Modico ( که استفاده های خاصی دارند مانند AS – ink و FS – ink ) استفاده می شود. انواع آغشته به جوهر نیز عموما برای مصارف تحریری بوده که باعث تمیزی در کار مهرسازی و سرعت عمل بیشتر مهرسازان محترم می شود.

به طور کلی، یکی از ویژگی های بارز مهرهای نوری، کم بودن مصرف جوهر می باشد، این در حالی است که در مهرهای اتوماتیک مکانیکی این گونه نیست. علاوه بر این، مهرهای نوری از تمیزی بیشتری برخوردارند و به راحتی و بدون استفاده از کاور خاصی، قابل حمل هستند زیرا کارتریدج جوهر شان در داخل بدنه مهر تعبیه شده است و هیچ گونه نفوذ جوهر به خارج مهر را ندارند.

تمام اجزای محصولات Modico قابل تغییر و تعویض می باشد. مصرف کنندگان محترم می توانند با توجه به سلیقه خود و طرح چاپ درخواستی، اقدام به تعویض رنگ جوهر و یا کلیشه کنند. تمام لوازم مصرفی محصولات Modico  اعم از کلیشه اضافه، کارتریدج جوهر اضافه و جوهر در دسترس می باشد و گروه ماکیان نگار به عنوان نماینده انحصاری Modico در ایران ضمانت تامین مواد مصرفی را بر عهده دارد.

نمایش فایل های لایه باز گرافیکی

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

Summary
Review Date
Reviewed Item
Design and manufacture of female history seals
Author Rating
51star1star1star1star1star

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *