02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

تهران ، خیابان ستارخان ، باقرخان

پلاک 117 ، طبقه دوم واحد 3

02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

ملاقات حضوری شنبه تا پنج شنبه

از ساعت 8 صبح تا 8 عصر

اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب

اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب | اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب آنلاین | اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب فرتاک | اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب موبایل | اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب در شیراز | اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب الکترونیکی | اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب آنلاین | اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب حرفه ای | اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب آنلاین موبایل | اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب آنلاین فرتاک
Rate this post

اپلیکیشن  ساز انتشارات کتاب

 اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب برای علاقمندان کتاب یک ضرورت محجسوب میشود. اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب باعث میشود انتشارات کتاب بیشتر شود و مردم به کتاب های با محتوای خوب دسترسی پیدا کنند.امروزه با توجه‌به گسترش و همه‌گیرشدن اپلیکیشن‌های موبایلی، اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب موبایل کمک زیادی به سرانه مطالعه کتاب خواهد کرد . برای علاقمندان به کتاب نیز این موقعیت فراهم‌گردیده که از این تکنولوژی در جهت خرید‌و‌فروش کتاب‌های مد نظر خود، استفاده کنند. در حقیقت اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب برای کتاب فروشی می‌تواند به جذب هرچه بیشتر و بهتر دوستداران کتاب، کمک کند. در این‌مطلب، تلاش می‌کنیم به موضوع ساخت اپلیکیشن کتابفروشی پرداخته و امکانات و مزایایی که این اپلیکیشن در اختیار کاربران قرار می‌دهد را مورد ارزیابی قرار بدهیم. اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب فرتاک با طراحی زیبا و منحصر به فرد در خدمت کاربران گرامی است.

مزایای طراحی و ساخت اپلیکیشن کتاب فروشی

اپلیکیشن کتاب فروشی، یکی ازنرم افزار های راه اندازی شده توسط  اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب فرتاک است. اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب یک برنامه اندرویدی بسیار جذاب است که با دارا بودن امکانات متعدد، مزایای فراوانی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. از آن‌جمله می‌توان به؛ در دسترس‌بودن فهرست کامل کتاب‌های این کتاب فروشی یا کتب جدید اشاره کرد. همچنین با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان قسمتی از کتاب موردنظر خود را قبل از خرید، مطالعه نمود.

دریافت جدیدترین اخبار مربوط به کتاب، امکان سفارش و خرید آنلاین، عضویت آنلاین، امکان اطلاع سریع از جدیدترین کتب منتشرشده، اطلاع از ساعات کار و تعطیلی کتابفروشی و بسیاری دیگر از موارد به‌عنوان مزیت‌های نصب یک اپلیکیشن کتاب فروشی برای کاربران محسوب می‌شود. ضمن اینکه طراحی و ساخت اپلیکیشن کتاب فروشی یا کتابخانه می‌تواند برای صاحبان آنها نیز با رونق کسب‌وکار و جذب بیشتر افراد برای خرید و مطالعه کتاب، همراه باشد.

 

اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب الکترونیکی | اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب آنلاین | اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب حرفه ای | اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب آنلاین موبایل | اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب آنلاین فرتاک

قابلیت‌های مورد نیاز یک اپلیکیشن کتاب فروشی

 • قابلیت دسته‌بندی کتاب با توجه‌به موضوع کتاب‌ها، نام ناشر، نام نویسنده، قیمت و گروه سنی در اپلیکیشن
 • امکان ایجاد حساب کاربری به صورت‌های مختلف ماهانه، سالانه، دائم، محدود و…
 • افزودن امکانی برای خریدهای درون برنامه‌ای
 • طراحی اپلیکیشن برای دو نسخه موبایلی اندروید و IOS
 • امکان افزودن نامحدود کتاب به دسته‌بندی‌ها در اپلیکیشن 
 • نمایش کتاب ‌های موجود در کتابخانه بصورت فهرست‌وار یا گرافیکی
 • امکان بارگذاری و ارائه کتاب‌ ها به‌صورت صوتی، ویدیو یا انیمیشن و الکترونیک
 • در نظرگرفتن تخفیفات یا امتیازاتی برای معرفی کاربران بیشتر به اپلیکیشن.
 • در نظرگرفتن امتیازات ویژه برای خریدهای بیشتر
 • امکان ارسال نظرات و پیشنهادات کاربران به مدیریت کتاب فروشی
 • برخورداری از یک پنل مدیریتی برای دسته‌بندی کتاب‌ها، ویرایش قیمت‌ها، معرفی کتب جدید، دریافت سفارشات و..

معرفی امکانات و بخش‌های مختلف اپلیکیشن کتاب فروشی

دسته‌بندی‌ها :

یکی از بخش‌های مهم در اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب فرتاک واپلیکیشن کتاب فروشی، دسته‌بندی کتاب‌ها است. در این‌بخش، کلیه کتاب‌های موجود در کتاب فروشی بر اساس موضوعات و یا کاربرد آنها مانند کتب درسی، غیردرسی، کنکور، دانشگاه، کتب انگلیسی، کتب مربوط به حوزه و..  طبقه‌بندی می‌شوند. با توجه‌به این دسته‌بندی، یافتن کتاب‌ها برای کاربران بسیار ساده و در دسترس می‌شود.

ابزار جستجو :

وجود قسمتی برای جستجو، جزء ثابت و جدا نشدنی هر اپلیکیشنی محسوب می‌شود که اپلیکیشن کتاب فروشی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با در نظر گرفتن یک ابزار جستجوی پیشرفته، امکان یافتن کتب مورد نظر بسیار ساده می‌شود. در واقع شما می‌توانید در این‌بخش، نام کتاب دلخواه را وارد کرده و از موجودبودن یا نبودن آن مطلع شوید. همچنین اگر در اپلیکیشن کتاب فروشی، فیلترهایی برای جستجوی کتاب موردنظر مانند نام نویسنده، سال انتشار، نام ناشر، مترجم و دیگر اطلاعات کلیدی کتاب، در نظرگرفته شده‌باشد، جستجو و یافتن کتاب‌های مورد نیاز کاربران، بسیار راحت‌تر می‌شود.

 جدیدترین کتاب‌ها :

 اپلیکیشن ساز انتشارات کتاب فرتاک این امکان را فراهم میکند که در اپلیکیشن کتاب فروشی معمولا، قسمتی برای معرفی و اطلاع‌رسانی جدیدترین کتب منتشرشده، طراحی می‌شود که معمولا عکسی از این کتاب، به‌همراه عنوان، قیمت و اطلاعات مهم در صفحه اصلی برنامه نمایان می‌گردد.

کتاب‌های کنکوری :

معمولا کنکوری‌ها، بخش اعظم کاربران اپلیکیشن کتاب فروشی را تشکیل می‌دهند. این دسته از افراد می‌توانند با ورود به قسمت  دسته‌بندی کتاب‌ها و انتخاب کتاب‌های کنکور، از این بخش و کتب ارائه‌شده، استفاده کنند.

 کتاب‌های دانشگاهی :

 دانشجویان نیز همانند کنکوری‌ها از مشتریان مهم اپلیکیشن، محسوب می‌شوند و به‌همین‌دلیل قسمتی برای معرفی کتب دانشگاهی و دسترسی راحت این قشر، درنظر گرفته می‌شود. در این‌بخش، دانشجویان می‌توانند کتاب‌های مربوط به ترم‌های مختلف دانشگاهی را به‌راحتی خریداری کنند.

 خرید کتاب های دست دوم:

امکان خرید کتاب های دست دوم، یکی از بهترین بخش های اپلیکیشن کتاب فروشی است که این فرصت را در اختیار کاربران قرار می دهد که کتاب های مد نظر خود را با قیمتی مناسب تر، خریداری کنند. همچنین در این بخش علاوه بر فهرست کتب دست دوم موجود در کتاب فروشی، قسمتی برای آگهی خرید و فروش طراحی شده است که افراد می توانند بدون وجود واسطه و از طریق آگهی های موجود، کتب مد نظر خود را پیدا کنند.

نمایش برخی از نمونه کارها

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

Summary
Review Date
Reviewed Item
Book Publishing App Builder
Author Rating
51star1star1star1star1star

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *