02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

تهران ، خیابان ستارخان ، باقرخان

پلاک 117 ، طبقه دوم واحد 3

02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

ملاقات حضوری شنبه تا پنج شنبه

از ساعت 8 صبح تا 8 عصر

اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله

اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله فرتاک | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله آنلاین | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله موبایل | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله آنلاین فرتاک | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله در شیراز | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله حرفه ای | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله علمی | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله ورزشی | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله پزشکی | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله هنری | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله جغرافیایی | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله ارزان | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله رایگان
Rate this post

انتشار اپلیکیشن رسمی مجله National Geographic در ایران

اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله در زمینه راه اندازی مقالات علمی الکترونیکی تاثیرات زیادی دارد. اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله یک زمینه مناسب برای آن دستعه از افراد که در زمینه مقاله فعالیت دارند است.ما برای نمونه در اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله فرتاک به بررسی انتشار مقالات الکترونیکی  میپردازیم National Geographic Society .

نام نشنال ژئوگرافیک برای دوستداران طبیعت، محیط زیست و علوم طبیعی نامی شناخته شده است. نشنال ژئوگرافیک در واقع نام مجله ای است که توسط انجمن نشنال ژئوگرافیک (National Geographic Society) از سال 1888 به بعد منتشر شده است و هم اکنون یکی از مشهورترین و معتبرترین مجلات مرتبط با علوم طبیعی در جهان است. این مجله 360 میلیون مشترک از سراسر دنیا دارد تصورکنید اگر همه این مشترک ها بخواهند مقالات را به صورت کاغذی تهیه کنند چه اتفاقی برای درختان خواهد افتاد؟در اینجاست که اهمیّت اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله آنلاین نمایان میشود. این مجله به 31 زبان از جمله زبان فارسی نیز ترجمه می شود. این مجله در ایران با نام گیتانما منتشر می شود.

طراحی اپلیکیشن با اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله فرتاک 

اگر شما هم از علاقمندان به این مجله هستید حتما لازم نیست اشتراک آن را تهیه کنید. چون میتوانید با استفاده از اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله فرتاک یک اپلیکیشن برای خود طراحی کنید و مطالب مجله را در آن انتشار دهید هم مجله را خوانده اید هم درآمد کسب کرده اید.نه تنها به شماره های قبلی این مجله بلکه به هزاران ویدیوی مرتبط نیز دسترسی خواهید داشت که البته از طریق اشتراک مجله شاید دسترسی به آنها برای شما ممکن نباشد یا حداقل به این سادگی نباشد. در زیر نگاهی به این اپلیکیشن خواهیم انداخت.

 

اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله حرفه ای | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله علمی | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله ورزشی | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله پزشکی | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله هنری | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله جغرافیایی | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله ارزان | اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله رایگان

نگاهی به اپلیکیشن رسمی National Geographic

قبل از هر چیز باید بگوییم اپلیکیشن مجله National Geographic هم برای گوشی و هم تبلت های اندرویدی بهینه سازی شده است. بنابراین اگر شما دارای تبلت با صفحه نمایشگر بزرگتر هستید نیازی نیست که نگران کیفیت تصاویر یا ویدیوها باشید. اپلیکیشن دارای سه بخش مجزا به نام های تماشا (Watch)، نگاه (Look) و خواندن (Read) است که در زیر به توضیح آنها خواهیم پرداخت.این اپلیکیشن را با  اپلیکیشن ساز انتشارات مقاله فرتاک طراحی کنید و از خواندن مقالات لذت ببرید.

بخش تماشا (Watch)

شامل بیش از 7 هزار ویدیو از مجله نشنال ژئوگرافیک به ترتیب زمانی (از جدید تا قدیمی)؛ مدت زمان هر ویدیو مشخص است و شما می توانید با لمس آیکن قلب به آن لایک بدهید. تمام ویدیوها در نمای تخت (لندسکیپ) نمایش داده می شوند و حتی اگر گوشی شما در حالت قائم باشد و ویدیویی را برای نمایش لمس کنید ویدیو به صورت خودکار می چرخد و در حالت تخت نمایش داده می شود. شما با لمس گزینه i در کنار هر ویدیو می توانید اطلاعات بیشتری راجع به آن ویدیو بدست آورید. بعضی از ویدیوها دارای رده بندی سنی نیز هستند که مشخص می کند ویدیو برای چه گروه سنی مناسب نیست.

همچنین در نوار بالای صفحه سه گزینه دیگر به نام های Explore، Live TV و Shows نیز وجود دارند. گزینه Explore شامل محتوای ویدیویی برای یک دسته بندی یا موضوع خاص است. در بخش Live TV می توانید به دو کانال تلویزیونی نشنال ژئوگرافیک (Nat Geo Wild و National Geographic) دسترسی داشته باشید. بخش Shows نیز شامل 20 برنامه تلویزیونی برتر از کانال Nat Geo می شود.

بخش نگاه (Look)

شامل عکس های روز و گالری عکس های نشنال ژئوگرافیک به ترتیب زمانی (از جدید تا قدیمی)؛ شما با لمس آیکن قلب می توانید به هر عکسی که دوست داشتید لایک بدهید. بخش نگاه علاوه بر موارد فوق شامل عکس های منتخب از اینستاگرم نشنال ژئوگرافیک نیز می شود. برای دیدن هر عکسی در نمای تمام صفحه می توانید با انگشت آن را لمس کنید. علاوه بر عکس عنوان و نام عکاس آن نیز نشان داده می شود. عکس ها قابلیت نمایش در حالت تخت (لندسکیپ) را نیز دارند.

با لمس هر عکسی از یک گالری صفحه آن گالری باز می شود و سایر عکس های گالری به ترتیب عرضی در پایین عکس نشان داده می شوند. شما می توانید با حرکت عرضی انگشت روی این عکس آنها را ببینید و با لمس هر کدام آن را در نمای بزرگتر ببینید. در بالای صفحه گزینه Explore نیز وجود دارد که دقیقا مشابه گزینه Explore در بخش تماشاست. این گزینه شامل محتوای تصویری برای یک دسته بندی یا موضوع خاص است.

بخش خواندن (Read)

شامل مقاله های چاپ شده در مجله نشنال ژئوگرافیک به ترتیب زمانی (از جدید تا قدیمی) و همچنین مقاله های منتشر شده در وبسایت نشنال ژئوگرافیک استرالیا است. مدت زمان مطالعه هر مقاله بسته به طول مقاله و سرعت خوانش آن توسط کاربر که در صفحه تنظیمات مشخص می شود در کنار مقاله نشان داده می شود. همچنین شما می توانید مثل بخش های دیگر با لمس آیکن قلب به یک مقاله لایک بدهید. هر مقاله ممکن است شامل تصاویر و ویدیوهایی هم باشد که با لمس آنها می توانید آنها را در نمای تمام صفحه ببینید.

در پایان هر مقاله گزینه Go Further قرار دارد که شامل محتوای مرتبط می شود و شما می توانید این محتوا را با حرکت عرضی انگشت روی صفحه ببینید. در بالای صفحه دو گزینه Explore و Magazine قرار گرفته اند. گزینه Explore همان کارکرد سابق خود را دارد و در این بخش شامل تمام مقالات متعلق به یک دسته بندی یا موضوع خاص می شود. با لمس گزینه Magazine صفحه جدیدی بازی می شود که شامل تمام شماره های مجله نشنال ژئوگرافیک از تاریخ فوریه 2016 می شود. شما می توایند محتویات هر مجله را تنها با لمس جلد آن ببینید و البته با لمس آیکن قلب به آن شماره لایک بدهید.

 

نمایش برخی از نمونه کارها

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

Summary
Review Date
Reviewed Item
Article Publishing Application Builder
Author Rating
51star1star1star1star1star

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *