02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

تهران ، خیابان ستارخان ، باقرخان

پلاک 117 ، طبقه دوم واحد 3

02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

ملاقات حضوری شنبه تا پنج شنبه

از ساعت 8 صبح تا 8 عصر

طراحی اپلیکیشن  برای صنعت پتروشیمی

اپلیکیشن صنعت پتروشیمی | اپلیکیشن ساز مدیریت پتروشیمی | اپلیکیشن ساز مدیریت پتروشیمی فرتاک | اپلیکیشن مدیریت پتروشیمی فرتاک | اپلیکیشن مدیریت پتروشیمی | اپلیکیشن ساز پتروشیمی فرتاک | اپلیکیشن | اپلیکیشن ساز مدیریت پتروشیمی در شیراز | اپلیکیشن ساز مدیریت پتروشیمی ارزان | نرم افزار صنعت پتروشیمی
آنچه در این پست میخوانید
Rate this post

 

طراحی اپلیکیشن  برای صنعت پتروشیمی

اپلیکیشن ساز مدیریت پتروشیمی وکاربرد های آن!صنعت پتروشیمی به عنوان صنعتی با وابستگی زیاد به نفت به عنوان یک ماده خام، همبستگی مثبت بالایی با صنعت نفت و گاز دارد. در سال های اخیر تقاضا برای محصولات پتروشیمی به طور ملموسی افزایش یافته است.

با این اوصاف، شرکت های صنایع پتروشیمی به طور کلی باید مدیریت مدرن کارامدی داشته باشند. همراه با توسعه فناوری اطلاعات، ارتقاء سطح فناوری اطلاعات در این صنعت نیز تبدیل به یک الزام شده است. یکی از ابزارهای بسیار کاربردی در بهبود کیفیت مدیریت و اتوماسیون آن اپلیکیشن ساز مدیریت پتروشیمی است که در تمام صنایع و کسب و کار ها کاربرخواهد داشت.

صرف نظر از اندازه ی کسب و کار و صنعت، اپلیکیشن ساز مدیریت پتروشیمی استفاده های عام و کلی برای تمام کسب و کارهایی که از آن استفاده می کنند دارد: مدیریت بهتر بازاریابی و افزایش فروش، برنامه ریزی دقیق با استفاده از گزارش های فروش و تحلیل آنها، پشتیبانی مشتریان و مصرف کنندگان، و به صورت کلی یکپارچه سازی تمام فرایندهایی که به نوعی به مصرف کننده و ارتباط با وی مربوط می شوند که طراحی یک اپلیکیشن با اپلیکیشن ساز مدیریت پتروشیمی فرتاک میتواند تمام این برنامه ریزی ها را یک پارچه کند.

در صنعت پتروشیمی مشتریان معمولا فرد نیستند، و روابط بصورت B2B شکل می گیرد. برای اپلیکیشن صنعت پتروشیمی تفاوتی ندارد که مشتریان شما شرکت های دیگر هستند یا افراد مستقل. به هر حال می توانید از تمام قابلیت ها استفاده کرده و روابط با مصرف کنندگان را مدیریت کنید.

در ادامه قابلیت های اپلیکیشن صنعت پتروشیمی به طور خلاصه مشخص شده اند.

مدیریت مالی برای صنعت پتروشیمی

در بخش خدمات مالی، مدیران می توانند با استفاده از گردش کارهای از پیش تعریف شده، یا گردش کارهای (و حتی ماژول های) جدید و کاملا مطابق با فرایند های سازمانی خود استفاده کنند. تمامی پیش فاکتور ها، فاکتور ها، و رسید ها در سیستم ثبت شده و قابلیت گزارش های مالی متعددی از جمله فروش، خرید، بستانکاری ها، بدهکاری ها، و غیره وجود دارد.

در این صورت اعضای تیم می توانند در مدت زمان کمی، وظایف تکراری و روزانه را مدیریت کرده و تعامل بیشتری با مشتریان داشته باشند. هم چنین، مدیران می توانند بر تمام این فرایند ها و وظایف نظارت کرده و مشکلات یا نقاط قوت را به راحتی بیابند.

مدیریت فروش برای صنعت پتروشیمی

احتمالا این بخش پایه و اساس در اپلیکیشن ساز مدیریت پتروشیمی است. فروش اولین بخش سازمان که با مشتری ارتباط مستقیم و علنی دارد. در بخش بازاریابی نیز ممکن است ارتباط مستقیم (ایمیل مارکتینگ، اس ام اس مارکتینگ، تماس های تبلیغاتی، و غیره) با مشتری احتمالی یا فعلی برقرار شود اما مشتری با شخص خاصی در ارتباط نیست و تنها با نام برند سر و کار دارد.

اولین کاربرد این اپلیکیشن تعیین و ارجاع وظایف، و پیگیری و نظارت بر آنهاست. تمام پروسه ی فروش به صورت یکپارچه و با یک استراتژی در سیستم پیاده سازی می شود، چرا که همه به مراحل مختلف دسترسی داشته و گردش کار های مشخصی برای آنها تنظیم شده است. هم چنین، هر کارمند فروش می تواند روزانه حدود یک ساعت با استفاده از اپلیکیشن مدیریت پتروشیمی فرتاک صرفه جویی کند.

مدیریت خرید برای صنعت پتروشیمی

شما می توانید تمامی سفارشات خرید را در اپلیکیشن مدیریت پتروشیمی ثبت کنید: مقدار سفارش، زمان احتمالی رسیدن سفارش به دست شما، قیمت، فاکتور ها و رسید ها، و سایر موارد مربوط به خرید.

مدیریت انبار برای صنعت پتروشیمی

شما می توانید تمامی کالاهای موجود در انبار را همراه با کمیت آنها در اپلیکیشن ثبت کنید. در صورت فروش رفتن هر محصول و ثبت شدن فاکتور آن در اپلیکیشن مدیریت پتروشیمی ( نرم افزار صنعت پتروشیمی )، به صورت خودکار موجودی انبار شما به روز می شود.

امکانات کارآمدتر اپلیکیشن ساز مدیریت پتروشیمی به عنوان نرم افزاری برای صنعت پتروشیمی

امکاناتی که اپلیکیشن ساز مدیریت پتروشیمی به عنوان نرم افزاری برای صنعت پتروشیمی ارائه داده، عبارتند از:

 1. امکان ورود خودکار اطلاعات (قیمت ها، شاخص ها، اخبار و غیره) از سایت های مختلف به سیستم اپلیکیشن مدیریت پتروشیمی
 2. ورود اطلاعات به سیستم با استفاده از فایل های اکسل یا csv
 3. امکان یکپارچه سازی با سایر نرم افزارهای مورد استفاده از طریق API
 4. ثبت تمام ویژگی های محصولات تولیدی (قیمت، مشخصات فنی، مشخصات ظاهری، تغییرات نسبت به محصول قبلی، و غیره)
 5. مدیریت کلیه پیش فاکتورها، فاکتورها، سفارشات فروش، و سفارشات خرید
 6. دریافت و مدیریت ریز موجودی های انبارهای جامد و مایع به صورتآنلاین و خروجی گرفتن از آنها به صورت فایل های اکسل
 7. مدیریت فروش و صادرات با توجه به موجودی انبار تحت نظارت کامل کارشناسان مربوطه و اجازه های کتبی و ثبت شده ی آنان
 8. ثبت کلیه اطلاعات سازمانی هایی که مشتری شرکت هستند، و افرادی که به نوعی نماینده ی آن سازمان در شرکت محسوب می شوند. از آن جایی که می توانید فیلدهای سفارشی اضافه کنید، افزودن هر نوع اطلاعات از اشخاص حقیقی و حقوقی که سازمان احتیاج دارد کاملا ممکن و ساده است.
 9. ایجاد پروفایل مشتری که سابقه ی تمام ارتباطات سازمان با وی را از اولین تماس در بر گرفته و قابلیت ذخیره کردن تمام مستندات را دارد
 10. پیگیری تمامی درخواست های مشتریان و نظارت مدیریت بر رسیدگی کارمند مسئول به درخواست ها
 11. ایجاد گردش کارهای لازم، تنظیم یادآورهای دوره ای، ارسال پیامک ها و ایمیل های خودکار به مشتریان یا تامین کنندگان، و ایجاد ماژول های جدیدی که تمامی نیازهای سازمان را با توجه به استراتژی سازمان در بر می گیرد
 12. افزودن بی نهایت مشتری و محصول، و کاربر در اپلیکیشن ساز مدیریت پتروشیمی
 13. دسته بندی و گروه بندی مشتریان به صورتچند سطحی و با محوریت ویژگی های متفاوت
 14. امکان مدیریت درخواست های فارسی و انگلیسی برای بخش صادرات و واردات، و کار با شرکت های بین المللی
 15. استفاده هم زمان از تقویم های میلادی، شمسی، و قمری
 16. پشتیبانی مشتریان از طریق سیستم تیکتینگ و ثبت تمام فرایند حل مشکلات در اپلیکیشن ساز پتروشیمی فرتاک

 

نمایش برخی از نمونه کارها

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

Summary
Review Date
Reviewed Item
Fartak Petrochemical application maker
Author Rating
51star1star1star1star1star

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *