پکیج ارتقا شغلی صنف های آرایشگاه

بهترین پیشنهاد برای ارتقا کسب و کار شما
  /  پکیج ارتقا شغلی صنف های آرایشگاه

چرا پکیج ارتقا شغلی صنف های آرایشگاه مهمه ؟

موفقیت هر کسب و کاری وابسته به فروش مناسب محصولات، خدمات شایسته و همچنین پاسخگویی سریع و منعطف با نیاز مشتریان می باشد، سیستم ارتقای شغلی فرتاک به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید با اشراف کامل به انبار و هزینه های کالاهای موجود، خرید و فروش مطلوبی چه در فضای فیزیکی و چه در فضای مجازی داشته باشید؛ همچنین، موجب جلوگیری از هدر دادن زمان، کاهش هزینه های اضافی، افزایش بهره وری و یکپارچه سازی سیستم مالی می‌گردد

پکیج ارتقا شغلی صنف های آرایشگاه چیه ؟

سیستم ارتقای شغلی فرتاک با اعمال استاندارد های پیش بینی شده برای شما، به طور خودکار به ثبت اسناد خرید و فروش و جریان های حسابداری و مالی کسب وکار شما پرداخته موجب سهولت کارکرد، افزایش عملکرد و بالا رفتن سرعت توسعه کسب وکار شما می‌گردد. همچنین این سیستم به دلیل یکپارچگی کامل بین تمامی اجزای خود دیگر نیازی به کارهای تکراری و طاقت فرسا و زمان بر نیست. و فقط کافیست تا در مدیریت نرم افزار تغییرات را اعمال کنید تا همزمان در کل نرم افزار و در همچنین در سایت و اپلیکیشن اعمال شود.

طراحی

پکیج استاندارد

وبسایت

طراحی های گرافیکی

مدیریت شبکه های اجتماعی

4.000.000 تومان

طراحی

پکیج حرفه ای

نرم افزار

وبسایت

اپلیکیشن

طراحی های گرافیکی

مدیریت شبکه های اجتماعی

9.000.000 تومان

لطفا با دقت متن قرارداد را مطالعه فرمایید و فرم زیر را تکمیل نمایید.

فرایند قرارداد
 1. لطفا خدمات مورد نظر خود را انتخاب فرمایید.
 2. مبلغ قرارداد را به صورت آنلاین پرداخت نمایید
 3. مفاد قرارداد را با دقت مطالعه فرمایید.
 4. شماره فاکتور پرداختی را همراه با اطلاعات شخصی خود در فرم زیر وارد نمایید.
 5. منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.
متن قرارداد پکیج حرفه ای

بسمه‌تعالی

تفاهم نامه

ماده 1– طرفین تفاهم نامه

11 مشخصات طرف قرارداد

شرکت ………………………………………………… ، شماره ثبت: ……………………………………………….. ، شناسه ملی …………………………………………. ، با نمایندگی صاحبان امضاء شرکت برابر آگهی روزنامه رسمی، با شماره تماس: ……………………………………………… ،

به نشانی: ……………………………………………………………………………………………………………… ، کدپستی: ……………………………….. به عنوان طرف قرارداد معرفی می‌شود.

12 مشخصات مجری طرح

مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک ، به نمایندگی آقای محمد پارسا مجد ، به شماره ملی 3770108930 ، (به سمت مدیر عامل)، به نشانی: شیراز سیاحتگر نبش کوچه 41 شهید بهشتی پلاک 230 واحد 2 ، كدپستی: 7173983547 ، به شماره تماس:  38209523 به عنوان مجری طرح معرفی می­شود.

تبصره 1 نشانی‌­های فوق اقامتگاه قانونی طرفین تفاهم­نامه محسوب می‌شود. هر یک از طرفین تفاهم­نامه در صورت تغییر نشانی مذکور موظف و مکلف به اعلام کتبی نشانی جدید خود به طرف مقابل است. بدیهی است در صورت عدم اعلام کتبی تغییر نشانی، کلیه مکاتبات و اوراق رسمی و قضایی مربوط به این تفاهم­نامه همچنان به نشانی فوق ارسال و ابلاغ­شده محسوب می‌شود.

ماده 2– موضوع و موارد قابل ارائه در قرارداد

پکیج ارتقای شغلی فرتاک

این پکیج شامل 5 بخش که بصورت کامل و جامع در ارتباط هستند به تفکیک زیر ارائه میگردد :

بخش اول : نرم افزار که شامل نرم افزار های

 1. حسابداری
 2. فروش
 3. انبارداری
 4. بازاریابی
 5. پخش
 6. ارسال
 7. CRM
 8. مدیریت اپلیکیشن
 9. مدیریت سایت
 10. مدیریت پرسنل
 11. مدیریت شبکه های اجتماعی میباشد

بخش دوم : وبسایت شامل

 1. سئو استاندارد
 2. پنل مدیریت حرفه ای
 3. طراحی های گرافیکی سایت

بخش سوم : اپلیکیشن که شامل اپلیکیشن

 1. فروشگاهی
 2. بازاریابی
 3. اپلیکیشن ارسال
 4. اپلیکیشن پخش
 5. اپلیکیشن مدیریت پرسنل

بخش چهارم : طراحی گرافیکی و عکاسی که شامل

 1. 150 قطعه عکس از محصولات و ادیت آنها
 2. طراحی های گرافیکی مربوط به برند
 3. طراحی های گرافیکی شبکه های اجتماعی شامل 15 پست و 30 استوری و طراحی های گرافیکی ظاهر صفحه اجتماعی
 4. طراحی های گرافیکی تبلیغات محیطی

بخش پنجم : مدیریت شبکه های اجتماعی که در این قرارداد منظور از شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام میباشد.

 1. اینستاگرام در ماه 15 پست و 30 استوری با سیاست های مربوطه
 2. تهیه و طراحی تیزر ، موشن گرافیک و استاپ موشن
 3. تهیه و ظبط IGTV و لایو توسط بلاگر

ماده 3- مبلغ قرارداد

مبلغ انجام موضوع قرارداد با توجه به مشخصات آمده در این قرارداد، به مبلغ …………………………………… تومان می باشد که 50% از این مبلغ بعنوان پیش پرداخت دریافت می گردد و مابقی طی دو مرحله به صورت ماهانه از تاریخ شروع قرارداد تسویه میگردد .

نحوه پرداخت بصورت واریز به شماره شبا IR16 0120 0000 0000 4654 5614 92  بنام محمد پارسا مجد نزد بانک ملت می‌باشد .

ماده 4 مدت انجام قرارداد

تمامی قسمت های مربوطه به شرح زیر میباشد:

اینستاگرام از بدو قرارداد ملزومات و سناریو ها تعیین و شروع بکار می‌گردد .

سایت از بدو قرارداد به مدت دو ماه تحویل میگردد .

نرم افزار های مذکور بعد از طراحی سایت به مدت دو ماه تحویل میگردد .

اپلیکیشن به مدت دو ماه تحویل میگردد .

ماده 5 تعهدات مجری طرح

مجری طرح متعهد می­شود، هرگونه اطلاعات فنی و غیرفنی طرف قرارداد را محرمانه تلقی کند. این اطلاعات شامل (نه محدود به) شرایط قرارداد، کلیه اطلاعات مالی، خريدها، توليدات، اطلاعات کاربران سایت و اپلیکیشن، کارکنان، اطلاعات مربوط به تعداد و شرایط فروش سایت و غیره است. طرف دوم متعهد می­شود، اطلاعات دریافتی را نزد اشخاص ثالث حقیقی و حقوقی فاش نکند. در صورت افشای هرگونه اطلاعات دریافتی، طرف قرارداد حق وصول خسارات وارده را دارد .

مجری طرح موظف است موضوع قرارداد را در بازه زمانی مشخص شده و با تأیید کارفرما انجام دهد .

هر گونه تقاضای تغییر در عملکرد برنامه که فراتر از تعهدات مجری طرح در ماده دو قرارداد باشد با دریافت هزینه و انعقاد قرارداد الحاقی انجام پذیر است .

مجری طرح متعهد می‌شود ناظر فنی پروژه را پس از تکمیل سایت در یک جلسه آموزشی ، آموزش داده و ناظر را با کلیه امکانات و نحوه استفاده از سایت و خدمات آشنا سازد .

مسئولیت هر گونه تعدیل و تغییراتی که در کدهای برنامه طرف قرارداد صورت پذیرد و همچنین اشتباهات احتمالی از طرف مدیر سایت که باعث 5 از بین رفتن یا اشکال در سایت شود کا ملا به عهده طرف قرارداد بوده و مجری طرح تعهدی نسبت به رفع آن ندارد. هزینه رفع این گونه اشکاالت طبق تعرفه های روز مجری طرح و با توافق طرفین در آن زمان، احتساب و توسط طرف قرارداد به مجری طرح پرداخت می شود .

مجری طرح موظف است با نماینده تام الاختیار طرف قرارداد همکاری و مساعدت کامل نموده و تحویل پروژه را به تأیید ناظر فنی طرف قرارداد برساند .

ماده 6- تعهدات طرف قرارداد

طرف قرارداد موظف است از تاریخ شروع قرارداد و در طول زمان انجام پروژه ، اطلاعات مورد نیاز سایت (از قبیل تصاویر ، لوگو ، محتوا و …) را در هر زمانی که مجری طرح درخواست می کند و در اسرع وقت در اختیار مجری طرح قرار دهد .

طرف قرارداد متعهد می گردد در ابتدای قرارداد نماینده تام الاختیار خود را به عنوان ناظر فنی پروژه بصورت کتبی به مجری طرح معرفی کند .

حفظ رمز ها و شناسه ی ورود به بخش مدیریت بر عهده ی طرف قرارداد است .

مجری طرح هیچ گونه مسولیتی در قبال نشانه هایی (دامنه) که توسط کارفرما در جایی غیر از وب سایت رسمی پیمانکار ثبت شده اند را نخواهد داشت .

در صورت ثبت نشانه (دامنه) وب سایت از طریق مجری طرح، طرف قرارداد متعهد می شود که هزینه سالانه مربوط به  تمدید نشانه (دامنه) را  طبق تعرفه روز مندرج در وب سایت رسمی مجری طرح به وی پرداخت نماید .

چنانچه چند طرح اولیه توسط مجری طرح جهت بررسى به طرف قرارداد ارائه گردد، طرف قرارداد پس از انتخاب طرح اولیه مناسب، ملزم به بازگرداندن تمام طرح های دیگر به مجری طرح بوده و هیچگونه حق مالكيتى نسبت به ساير طرح ها نخواهد داشت.

پرداخت کلیه کسورات قانونی مبلغ قرارداد بر عهده طرف قرارداد می‌باشد و مبلغ قرارداد به صورت خالص به مجری طرح پرداخت می‌گردد.

طرف قرارداد متعهد می شود که پس از عقد قرارداد، در قبال درخواست اضافه کردن ویژگی های جدید به وب سایت، هزینه روز مندرج در وب سایت رسمی مجری طرح را پرداخت نماید.

در صورتی که نماینده طرف قرارداد تغییر یابد، طرف قرارداد می بایست به صورت کتبی این مورد را اعلام نماید. همچنین در صورت متفاوت بودن درخواست نماینده جدید با نماینده قبلی، طرف قرارداد می‌بایست هزینه تعیین شده از سوی مجری طرح جهت انجام تغییرات درخواستی نماینده جدید را بپردازد.

ماده 7 – حل اختلاف – داوری

رسیدگی به اختلاف در ایران و به زبان فارسی و در نشانی داور مرضی الطرفین انجام خواهد شد و پس از ارسال اظهارنامه به نشانی داور توسط هر یک از طرفین که خواهان رسیدگی به اختلاف می باشند، داور مرضی الطرفین با تعیین احد از همکاران وکیل یا کارشناس موسسه رسیدگی را آغاز و ظرف یک ماه با دعوت از طرفین رسیدگی و اقدام به صدور رای و ابلاغ ان از طریق ارسال اظهارنامه می نماید. کلیه اوراق از جمله وقت رسیدگی و رای داوری به نشانی اعلامی طرفین در قرارداد ابلاغ می گردد. رای داور قطعی و لازم الاجرا می باشد .

ماده 9- شرایط فسخ قرارداد

در صورت عدم انجام یا تاخیر در انجام تعهدات قانونی و قراردادی مندرج در تفاهم­نامه از جانب مجری طرح، طرف قرارداد حق فسخ تفاهم‌نامه را به صورت یکجانبه دارد. فسخ تفاهم‌نامه با ارسال نامه‌‌ سربرگ­دار طرف قرارداد به نشانی مندرج در تفاهم‌نامه ابلاغ می‌شود. تاریخ ابلاغ نامه به نشانی مذکور تاریخ فسخ محسوب می‌شود. فسخ تفاهم­نامه مانع از وصول خسارات قانونی و قراردادی توسط طرف قرارداد نیست .

ماده 10 شرایط خاص

در مواردی که به علل شرایط قهری (شرایط خاص) که رفع آن خارج از حیطه توانایی و اقتدار طرفین قرارداد باشد و انجام بخشی از قرارداد و یا تمام آن غیر ممکن گردد، در صورت فسخ قرارداد هیچ یک از طرفین حق مطالبه خسارت وارده را نخواهد داشت و اقدامات پس از فسخ از قبیل تسویه حساب و با توافق طرفین صورت می گیرد . در صورت فوت یا از کار افتادگی نماینده مجری طرح که باعث عدم انجام ادامه ی کار شود ، مجری طرح تنها موظف است که مبالغ دریافت شده را به طرف قرارداد بازگرداند و قرارداد فسخ شود .

ماده11  – تغییر موارد تفاهم‌نامه

هرگونه پیشنهاد برای تغییر، جرح یا تعدیل هر یک از مفاد و شرایط این تفاهم‌نامه با توافق کتبی طرفین از طریق تنظیم الحاقیه انجام می‌شود .

ماده 12– ناظر تفاهم­نامه

جهت نظارت بر تفاهم‌نامه‌ حاضر از جمله نظارت بر انجام تعهدات و انجام هماهنگی‌­های لازم آقا/خانم: ……………………………………… به شماره ملی: ……………………………………. به آدرس ایمیل …………………………………………………………………  به عنوان ناظر طرف قرارداد و آقا/خانم: ……………………………… به شماره ملی ……………………………………. به آدرس ایمیل …………………………………………………………………  به عنوان ناظر مجری طرح انتخاب می‌شوند و طرفین متعهد هستند که کمال همکاری را با ناظر طرف دیگر داشته باشند.

تبصره 2- تغییر ناظر از جانب هریک از طرفین نیازمند معرفی­نامه کتبی به طرف مقابل است .

ماده 13- نسخ تفاهم­نامه

این تفاهم‌نامه در 13ماده، 2 تبصره،  …… پیوست و 2 نسخه بر اساس ماده 10 قانون مدنی تنظیم شده است. طرفین تفاهم­نامه پس از مطالعه کامل تفاهم­نامه و اطلاع از مفاد آن در کمال صحت و سلامت عقل و اراده اقدام به امضاء تفاهم­نامه می­کنند و هر یک از نسخه‌های تفاهم­نامه دارای اعتبار واحد است .

 

                     طرف قرارداد                                                                                                                                                         مجری طرح

 

            …………………………………                                                                                                          مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک

متن قرارداد پکیج استاندارد

بسمه‌تعالی

تفاهم نامه

ماده 1– طرفین تفاهم نامه

11 مشخصات طرف قرارداد

شرکت ………………………………………………… ، شماره ثبت: ……………………………………………….. ، شناسه ملی …………………………………………. ، با نمایندگی صاحبان امضاء شرکت برابر آگهی روزنامه رسمی، با شماره تماس: ……………………………………………… ،

به نشانی: ……………………………………………………………………………………………………………… ، کدپستی: ……………………………….. به عنوان طرف قرارداد معرفی می‌شود.

12 مشخصات مجری طرح

مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک ، به نمایندگی آقای محمد پارسا مجد ، به شماره ملی 3770108930 ، (به سمت مدیر عامل)، به نشانی: شیراز سیاحتگر نبش کوچه 41 شهید بهشتی پلاک 230 واحد 2 ، كدپستی: 7173983547 ، به شماره تماس:  38209523 به عنوان مجری طرح معرفی می­شود.

تبصره 1 نشانی‌­های فوق اقامتگاه قانونی طرفین تفاهم­نامه محسوب می‌شود. هر یک از طرفین تفاهم­نامه در صورت تغییر نشانی مذکور موظف و مکلف به اعلام کتبی نشانی جدید خود به طرف مقابل است. بدیهی است در صورت عدم اعلام کتبی تغییر نشانی، کلیه مکاتبات و اوراق رسمی و قضایی مربوط به این تفاهم­نامه همچنان به نشانی فوق ارسال و ابلاغ­شده محسوب می‌شود.

ماده 2– موضوع و موارد قابل ارائه در قرارداد

پکیج ارتقای شغلی فرتاک

این پکیج شامل 3 بخش که بصورت کامل و جامع در ارتباط هستند به تفکیک زیر ارائه میگردد :

بخش اول : وبسایت شامل

 1. سئو استاندارد
 2. پنل مدیریت حرفه ای
 3. طراحی های گرافیکی سایت

بخش دوم : طراحی گرافیکی و عکاسی که شامل

 1. 150 قطعه عکس از محصولات و ادیت آنها
 2. طراحی های گرافیکی مربوط به برند
 3. طراحی های گرافیکی شبکه های اجتماعی شامل 15 پست و 30 استوری و طراحی های گرافیکی ظاهر صفحه اجتماعی
 4. طراحی های گرافیکی تبلیغات محیطی

بخش سوم : مدیریت شبکه های اجتماعی که در این قرارداد منظور از شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام میباشد.

 1. اینستاگرام در ماه 15 پست و 30 استوری با سیاست های مربوطه
 2. تهیه و طراحی تیزر ، موشن گرافیک و استاپ موشن
 3. تهیه و ظبط IGTV و لایو توسط بلاگر

ماده 3- مبلغ قرارداد

مبلغ انجام موضوع قرارداد با توجه به مشخصات آمده در این قرارداد، به مبلغ …………………………………… تومان می باشد که 50% از این مبلغ بعنوان پیش پرداخت دریافت می گردد و مابقی طی دو مرحله به صورت ماهانه از تاریخ شروع قرارداد تسویه میگردد .

نحوه پرداخت بصورت واریز به شماره شبا IR16 0120 0000 0000 4654 5614 92  بنام محمد پارسا مجد نزد بانک ملت می‌باشد .

ماده 4 مدت انجام قرارداد

تمامی قسمت های مربوطه به شرح زیر میباشد:

اینستاگرام از بدو قرارداد ملزومات و سناریو ها تعیین و شروع بکار می‌گردد .

سایت از بدو قرارداد به مدت دو ماه تحویل میگردد .

نرم افزار های مذکور بعد از طراحی سایت به مدت دو ماه تحویل میگردد .

اپلیکیشن به مدت دو ماه تحویل میگردد .

ماده 5 تعهدات مجری طرح

مجری طرح متعهد می­شود، هرگونه اطلاعات فنی و غیرفنی طرف قرارداد را محرمانه تلقی کند. این اطلاعات شامل (نه محدود به) شرایط قرارداد، کلیه اطلاعات مالی، خريدها، توليدات، اطلاعات کاربران سایت و اپلیکیشن، کارکنان، اطلاعات مربوط به تعداد و شرایط فروش سایت و غیره است. طرف دوم متعهد می­شود، اطلاعات دریافتی را نزد اشخاص ثالث حقیقی و حقوقی فاش نکند. در صورت افشای هرگونه اطلاعات دریافتی، طرف قرارداد حق وصول خسارات وارده را دارد .

مجری طرح موظف است موضوع قرارداد را در بازه زمانی مشخص شده و با تأیید کارفرما انجام دهد .

هر گونه تقاضای تغییر در عملکرد برنامه که فراتر از تعهدات مجری طرح در ماده دو قرارداد باشد با دریافت هزینه و انعقاد قرارداد الحاقی انجام پذیر است .

مجری طرح متعهد می‌شود ناظر فنی پروژه را پس از تکمیل سایت در یک جلسه آموزشی ، آموزش داده و ناظر را با کلیه امکانات و نحوه استفاده از سایت و خدمات آشنا سازد .

مسئولیت هر گونه تعدیل و تغییراتی که در کدهای برنامه طرف قرارداد صورت پذیرد و همچنین اشتباهات احتمالی از طرف مدیر سایت که باعث 5 از بین رفتن یا اشکال در سایت شود کا ملا به عهده طرف قرارداد بوده و مجری طرح تعهدی نسبت به رفع آن ندارد. هزینه رفع این گونه اشکاالت طبق تعرفه های روز مجری طرح و با توافق طرفین در آن زمان، احتساب و توسط طرف قرارداد به مجری طرح پرداخت می شود .

مجری طرح موظف است با نماینده تام الاختیار طرف قرارداد همکاری و مساعدت کامل نموده و تحویل پروژه را به تأیید ناظر فنی طرف قرارداد برساند .

ماده 6- تعهدات طرف قرارداد

طرف قرارداد موظف است از تاریخ شروع قرارداد و در طول زمان انجام پروژه ، اطلاعات مورد نیاز سایت (از قبیل تصاویر ، لوگو ، محتوا و …) را در هر زمانی که مجری طرح درخواست می کند و در اسرع وقت در اختیار مجری طرح قرار دهد .

طرف قرارداد متعهد می گردد در ابتدای قرارداد نماینده تام الاختیار خود را به عنوان ناظر فنی پروژه بصورت کتبی به مجری طرح معرفی کند .

حفظ رمز ها و شناسه ی ورود به بخش مدیریت بر عهده ی طرف قرارداد است .

مجری طرح هیچ گونه مسولیتی در قبال نشانه هایی (دامنه) که توسط کارفرما در جایی غیر از وب سایت رسمی پیمانکار ثبت شده اند را نخواهد داشت .

در صورت ثبت نشانه (دامنه) وب سایت از طریق مجری طرح، طرف قرارداد متعهد می شود که هزینه سالانه مربوط به  تمدید نشانه (دامنه) را  طبق تعرفه روز مندرج در وب سایت رسمی مجری طرح به وی پرداخت نماید .

چنانچه چند طرح اولیه توسط مجری طرح جهت بررسى به طرف قرارداد ارائه گردد، طرف قرارداد پس از انتخاب طرح اولیه مناسب، ملزم به بازگرداندن تمام طرح های دیگر به مجری طرح بوده و هیچگونه حق مالكيتى نسبت به ساير طرح ها نخواهد داشت.

پرداخت کلیه کسورات قانونی مبلغ قرارداد بر عهده طرف قرارداد می‌باشد و مبلغ قرارداد به صورت خالص به مجری طرح پرداخت می‌گردد.

طرف قرارداد متعهد می شود که پس از عقد قرارداد، در قبال درخواست اضافه کردن ویژگی های جدید به وب سایت، هزینه روز مندرج در وب سایت رسمی مجری طرح را پرداخت نماید.

در صورتی که نماینده طرف قرارداد تغییر یابد، طرف قرارداد می بایست به صورت کتبی این مورد را اعلام نماید. همچنین در صورت متفاوت بودن درخواست نماینده جدید با نماینده قبلی، طرف قرارداد می‌بایست هزینه تعیین شده از سوی مجری طرح جهت انجام تغییرات درخواستی نماینده جدید را بپردازد.

ماده 7 – حل اختلاف – داوری

رسیدگی به اختلاف در ایران و به زبان فارسی و در نشانی داور مرضی الطرفین انجام خواهد شد و پس از ارسال اظهارنامه به نشانی داور توسط هر یک از طرفین که خواهان رسیدگی به اختلاف می باشند، داور مرضی الطرفین با تعیین احد از همکاران وکیل یا کارشناس موسسه رسیدگی را آغاز و ظرف یک ماه با دعوت از طرفین رسیدگی و اقدام به صدور رای و ابلاغ ان از طریق ارسال اظهارنامه می نماید. کلیه اوراق از جمله وقت رسیدگی و رای داوری به نشانی اعلامی طرفین در قرارداد ابلاغ می گردد. رای داور قطعی و لازم الاجرا می باشد .

ماده 9- شرایط فسخ قرارداد

در صورت عدم انجام یا تاخیر در انجام تعهدات قانونی و قراردادی مندرج در تفاهم­نامه از جانب مجری طرح، طرف قرارداد حق فسخ تفاهم‌نامه را به صورت یکجانبه دارد. فسخ تفاهم‌نامه با ارسال نامه‌‌ سربرگ­دار طرف قرارداد به نشانی مندرج در تفاهم‌نامه ابلاغ می‌شود. تاریخ ابلاغ نامه به نشانی مذکور تاریخ فسخ محسوب می‌شود. فسخ تفاهم­نامه مانع از وصول خسارات قانونی و قراردادی توسط طرف قرارداد نیست .

ماده 10 شرایط خاص

در مواردی که به علل شرایط قهری (شرایط خاص) که رفع آن خارج از حیطه توانایی و اقتدار طرفین قرارداد باشد و انجام بخشی از قرارداد و یا تمام آن غیر ممکن گردد، در صورت فسخ قرارداد هیچ یک از طرفین حق مطالبه خسارت وارده را نخواهد داشت و اقدامات پس از فسخ از قبیل تسویه حساب و با توافق طرفین صورت می گیرد . در صورت فوت یا از کار افتادگی نماینده مجری طرح که باعث عدم انجام ادامه ی کار شود ، مجری طرح تنها موظف است که مبالغ دریافت شده را به طرف قرارداد بازگرداند و قرارداد فسخ شود .

ماده11  – تغییر موارد تفاهم‌نامه

هرگونه پیشنهاد برای تغییر، جرح یا تعدیل هر یک از مفاد و شرایط این تفاهم‌نامه با توافق کتبی طرفین از طریق تنظیم الحاقیه انجام می‌شود .

ماده 12– ناظر تفاهم­نامه

جهت نظارت بر تفاهم‌نامه‌ حاضر از جمله نظارت بر انجام تعهدات و انجام هماهنگی‌­های لازم آقا/خانم: ……………………………………… به شماره ملی: ……………………………………. به آدرس ایمیل …………………………………………………………………  به عنوان ناظر طرف قرارداد و آقا/خانم: ……………………………… به شماره ملی ……………………………………. به آدرس ایمیل …………………………………………………………………  به عنوان ناظر مجری طرح انتخاب می‌شوند و طرفین متعهد هستند که کمال همکاری را با ناظر طرف دیگر داشته باشند.

تبصره 2- تغییر ناظر از جانب هریک از طرفین نیازمند معرفی­نامه کتبی به طرف مقابل است .

ماده 13- نسخ تفاهم­نامه

این تفاهم‌نامه در 13ماده، 2 تبصره،  …… پیوست و 2 نسخه بر اساس ماده 10 قانون مدنی تنظیم شده است. طرفین تفاهم­نامه پس از مطالعه کامل تفاهم­نامه و اطلاع از مفاد آن در کمال صحت و سلامت عقل و اراده اقدام به امضاء تفاهم­نامه می­کنند و هر یک از نسخه‌های تفاهم­نامه دارای اعتبار واحد است .

 

                     طرف قرارداد                                                                                                                                                         مجری طرح

 

            …………………………………                                                                                                          مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک

فرم قرارداد

سوالات متداول

چه احتیاجی هست لوگو داشته باشم‌؟

اولین مرحله برای داشتن یه برند خوب و جذاب، داشتن یه لوگوی خوبه. لوگو فقط طرح گرافیکی نیست. میتونه تعداد مشتری هاتونو افزایش بده، فروشتون رو بیشتر کنه و حتی مهمترین عامل برای پیشرفت و موفقیت کسب و کارتون باشه.

برای یه لوگو چند تا طرح میزنید؟

برای هر سفارش لوگو سه اتود با راپید زده میشه. که از بین اونا معمولا یکی به سلیقه شما نزدیک تره . به سمت اونی که شما بیشتر خوشتون اومده پیش میریم و تا چند مرحله  بعدش پردازش روی اون ایده انجام میشه و نظرات شما روی طرح ها اعمال میشه.

من برای شرکتم لوگو دارم و ازش راضی نیستم. ولی نمیخوام عوضش کنم . چیکار میشه کرد؟

تغییر و به روز کردن برندها همیشه در سرتاسر دنیا کاری رایج بوده و پیشنهاد میشه حداقل هر بیست سال یکبار لوگوها رو با حفظ اصالت ،‌به نسخه های مدرن تری ارتقا بدید . طراح های ما با رعایت اصول مدرن طراحی لوگو و حفظ اصالت برند قبلیتون طرح های جدیدی براتون آماده می کنن. برای شروع ، میتونید سفارش ویرایش یا طراحی مجدد ثبت کنید و پروسه اش رو طی کنید.

چطور مطمئن باشم که میتونید طرحی رو طراحی کنید که من خوشم بیاد؟

 پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره. هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار طراحی آنلاین  دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. فرمی که هنگام ثبت سفارش تکمیل میکنید و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه.

سوال شما؟

  این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

  [Sassy_Social_Share]

  0 0 رای
  امتیاز شما
  خانه پشتیبانی تماس با ما درباره ما