لالا

تماس می گیریم!

سفارش طراحی سایت هنری

لطفا با دقت متن قرارداد را مطالعه فرمایید و فرم زیر را تکمیل نمایید.

فرایند قرارداد
 1. لطفا خدمات مورد نظر خود را انتخاب فرمایید.
 2. مبلغ قرارداد را به صورت آنلاین پرداخت نمایید
 3. مفاد قرارداد را با دقت مطالعه فرمایید.
 4. شماره فاکتور پرداختی را همراه با اطلاعات شخصی خود در فرم زیر وارد نمایید.
 5. منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.
متن قرارداد

قرارداد سایت هنری

این قرارداد فی مابین طرف قرارداد با اطلاعات ارسالی در فرم در زیر این قرارداد و از طرف دیگر “مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ پنج” به آدرس: شیراز، خیابان رحمت آباد، کوچه 35، فرعی 4/35 پلاک 68 و شماره 07136355305  که در این قرارداد مجری طرح نامیده می شود، با شرایط ذیل منعقد می گردد:

ماده 1 – موضوع قرارداد ارائه پکیج ارتقای شغلی

ماده 2 – مبلغ قرارداد

مبلغ قرارداد در ابتدا و در همین برگه به صورت آنلاین پرداخت می گردد.

ماده 3 – مدت انجام قرارداد

مدت انجام قرارداد با توجه به خدمات درخواستی توسط طرف قرارداد و متغیر بودن زمان انجام هر کدام از خدمات در فرم زیر قرارداد وارد شده می باشد.

ماده 4 – تعهدات مجری طرح

 1. مجری طرح موظف است موضوع قرارداد را در بازه زمانی مشخص شده و با تأیید کارفرما انجام دهد.
 2. هر گونه تقاضای تغییر در عملکرد برنامه که فراتر از تعهدات مجری طرح در ماده یک قرارداد باشد با دریافت هزینه و انعقاد قرارداد الحاقی انجام پذیر است
 3. مجری طرح متعهد می شود ناظر فنی پروژه را پس از تکمیل سایت در یک جلسه آموزشی ، آموزش داده و ناظر را با کلیه امکانات و نحوه استفاده از سایت و خدمات آشنا سازد
 4. مجری طرح تعهدی در قبال ورود تمامی اطلاعات به سایت ندارد و تنها به همان مقدار که در پیوست شماره 1 قرارداد آمده است موظف به انجام این کار است
 5. مسئولیت هر گونه تعدیل و تغییراتی که در کدهای برنامه طرف قرارداد صورت پذیرد و همچنین اشتباهات احتمالی از طرف مدیر سایت که باعث از بین رفتن یا اشکال در سایت شود کاملا به عهده طرف قرارداد بوده و مجری طرح تعهدی نسبت به رفع آن ندارد. هزینه رفع این گونه اشکاالت طبق تعرفه های روز مجری طرح و با توافق طرفین در آن زمان، احتساب و توسط طرف قرارداد به مجری طرح پرداخت می شود
 6. مجری طرح موظف است با نماینده تام الاختیار طرف قرارداد همکاری و مساعدت کامل نموده و تحویل پروژه را به تأیید ناظر فنری طرف قرارداد برساند.

ماده 5 – تعهدات طرف قرارداد

 1. طرف قرارداد موظف است از تاریخ شروع قرارداد و در طول زمان انجام پروژه ، اطلاعات مورد نیاز سایت (از قبیل تصاویر ، لوگو ، محتوا و ..) را در هر زمانی که مجری طرح درخواست می کند و در اسرع وقت در اختیار مجری طرح قرار دهد
 2. طرف قرارداد متعهد می گردد در ابتدای قرارداد نماینده تام الاختیار خود را به عنوان ناظر فنی پروژه بصورت کتبی به مجری طرح معرفی کند
 3. حفظ رمز ها و شناسه ی ورود به بخش مدیریت بر عهده ی طرف قرارداد است

ماده 6 – حل اختلاف

در مواردی که برای طرفین قرارداد در تغییر و تفسیر و یا اجرای کامل یا قسمتی از قرارداد اختلاف نظری حادث گردد طرفین تلاش می نمایند تا از طریق مذاکره، موانع را مرتفع نموده و رضایت طرفین حاصل گردد. در غیر این صورت اختلاف قرارداد از طریق داوری و یا مراجع ذیصالح مورد بررسی قرار می گیرد

ماده 7 – حقوق ، مالکیت مادی و معنوی کلیه حقوق مادی و معنوی طرح ، متعلق به طرف قرارداد می باشد و مجری طرح پس از کسب اجازه از طرف قرارداد می تواند از نتایج مذکور استفاده نماید

ماده 8 – فسخ قرارداد

فسخ یک جانبه قرارداد از سوی هر یک از طرفین قرارداد به جز موارد ذکر شده در ماده 9 قابل پذیرش بوده و فسخ قرارداد به غیر از موارد قانونی و عدم تعهد پرداخت از سوی طرف قرارداد ، فقط با توافق طرفین امکان پذیر است. در غیر اینصورت مجری طرح هیچگونه مسئولیتی در قبال مبالغ پرداختی توسط طرف قرارداد ندارد و همچنین طرف قرارداد ادعایی در قبال عودت مبالغ پرداختی نخواهد داشت

ماده 9 – شرایط خاص

در مواردی که به علل شرایط قهری (شرایط خاص) که رفع آن خارج از حیطه توانایی و اقتدار طرفین قرارداد باشد و انجام بخشی از قرارداد و یا تمام آن غیر ممکن گردد،در صورت فسخ قرارداد هیچ یک از طرفین حق مطالبه خسارت وارده را نخواهد داشت و اقدامات پس از فسخ از قبیل تسویه حساب و با توافق طرفین صورت می گیرد.

در صورت فوت یا از کار افتادگی نماینده مجری طرح که باعث عدم انجام ادامه ی کار شود ، مجری طرح تنها موظف است که مبالغ دریافت شده را به طرف قرارداد بازگرداند و قرارداد فسخ شود.

ماده 10 – آدرس طرفین آدرس قانونی طرفین ، همان نشانی مندرج در قرارداد بوده و در موارد لزوم و به منظور ابالغ مطالبات مورد استناد خواهد بود و در صورتیکه در طول مدت قرارداد نشانی متعاقدین تغییر یابد ، طرفین باید رسماً و کتباً مراتب را به یکدیگر ابلاغ نمایند و تا قبل از ابلاغ رسمی ، نشانی قبلی معتبر خواهد بود

ماده 11 – نسخ قرارداد این قرارداد که مشتمل بر 11 ماده می باشد در دو نسخه تنظیم و پس از امضاء طرفین تنفیذ یافته تلقی وهر دو نسخه دارای حکم واحد بوده و برای طرفین لازم الاجرا می باشد. کلیه نسخ این قرارداد و تبصره های ذیل آن در تاریخ…./01/1399 به امضای متعاقدین رسیده و طرفین با امضای این قرارداد ، خود را متعهد و ملزم به اجرای کلیه مفاد آن و پیوست های مربوطه می دانند.

فرم قرارداد

نکته های مهم درطراحی سایت هنری

نکته مهم در طراحی سایت هنری، طراحی سایت ساده، سازماندهی شده و با سرعت لود بالا میباشد. منوی سایت و محتوای سایت باید واضح و ساده باشند تا کاربر را در نگاه اول جذب کرده و در سایت نگه دارد. کاربرانی که برای اولین بار وارد سایت هنری میشوند باید به سرعت بفهمند که سایت راجع به چیست، اگر درمورد یک هنرمند است آن هنرمند کیست و آثارش چگونه است.
بسیاری فکر میکنند که وب سایت های هنری دیگر کاربردی ندارند زیرا میتوان انواع آثار هنری را در شبکه های اجتماعی به نمایش گذاشت ولی نکته ای که هست این است که شما کنترل خاصی بر روی شبکه های اجتماعی ندارید ولی برای وب سایت خودتان قالب دلخواه و امکانات دلخواه را انتخاب کرده و چیزی که میخواهید را ارائه میدهید.

مشخص کردن اهداف قبل از طراحی سایت هنری

•    میخواهید آثار هنری خود را به نمایش بگذارید؟
•    میخواهید مخاطب بیشتری جذب کنید؟
•    فقط قصد ارائه اطلاعات دارید؟
•    قصد فروش آثار هنری دارید؟

ویژگی های ضروری در طراحی سایت هنری

•    نمونه کارها – نمایش آثار شما در قالب گالری تصاویر
•    وبلاگ – محلی برای اشتراک گذاری اطلاعات و اخبار برای جذب کاربر
•    فروشگاه – چنانچه قصد فروش آثار هنری در وب سایت دارید.
•    تقویم رویدادها – ارائه اطلاعات و تاریخ برگزاری نمایشگاه های هنری مرتبط یا نمایشگاه آثار خودتان
•    بهینه سازی سایت – برای داشتن رتبه بهتر در موتورهای جستجو مثل گوگل
•    لینک شبکه های اجتماعی – لینک کردن شبکه های اجتماعی در وب سایت برای دسترسی راحتتر کاربر

نکات مهم در طراحی سایت هنری
انتخاب نام دامنه مناسب

نام دامنه را با توجه به شاخه هنری و در صورت وجود برند با توجه به برندتان انتخاب کنید. چون نام دامنه اولین آیتم برای معرفی سایت شما و محتوای آن به کاربر است. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله ما در مورد “نحوه انتخاب نام دامنه مناسب برای وب سایت” مشاهده کنید.

سازگاری با مرورگرهای مختلف

طراحی سایت شما باید طوری باشد که سایتتان در مرورگرهای مختلف مثل کروم، فایرفاکس و … به درستی و بدون هیچ تغییری نمایش داده شود.

ریسپانسیو بودن سایت

طراحی سایت باید طوری باشد که در دستگاه های مختلف مثل موبایل و تبلت با سایزهای متفاوت صفحه نمایش مطابقت پیدا کرده و متناسب با اندازه صفحه، نمایش داده شود.

معرفی آرتیست و آثارش در سایت

حتماً بخشی را در سایت به معرفی خودتان و آثارتان و یا در صورت ارائه آثار اشخاص دیگر به معرفی آن ها و آثارشان اختصاص دهید تا کاربرانی که برای اولین بار وارد سایت شده اند همان ابتدا بدانند که شما یا برندتان در چه زمینه ای فعالیت میکنید و چه آثاری دارید.

منو با حداقل آیتم

وب سایت هایی که منوی شلوغ با تعداد آیتم زیاد دارند باعث سردرگمی کاربر میشوند و کاربر نمیداند روی کدام کلیک کرده و به کجا برود و حتی ممکن است سایت را ترک کند. مهمترین آیتم هایی که میتوانید در منوی سایت هنری قرار دهید عبارتند از:
1.    لینک نمونه کارها یا گالری
2.    درباره ما (درباره هنرمند و کارهایش)
3.    لینک رزومه هنرمند
4.    لینک خرید با راهنمای کامل خرید
5.    اطلاعات تماس

تقسیم بندی آثار و نمونه کارها

نمونه کارها و تصاویر را در قالب دسته بندی های مشخص ارائه کنید تا کاربر راحتتر سبکی را که به دنبال آن است پیدا کند. مثلاً در سایت های موسیقی ارائه آلبوم ها در قالب سبک موسیقی شان بسیار بهتر از ارائه در هم آثار میباشد چون در این صورت کاربر به راحتی با رفتن به گروه سبک مورد نظرش به دنبال موسیقی مورد علاقه اش میگردد.

توجه به سایز و حجم تصاویر

از آنجایی که در سایت های هنری تصاویر و گرافیک بیشتری به کار میرود باید برای جلوگیری از پایین آمدن سرعت سایت حتماً تصاویر را به صورت بهینه سازی شده در سایت قرار داد و از استفاده بیش از حد از تصاویر غیرضروری هم خودداری کرد. زیرا سرعت لود پایین اولین عامل برای فراری دادن کاربر از سایت شماست. سعی کنید سایز تصویرتان بین 100 تا 250 کیلوبایت باشد نه بیشتر و نه کمتر.

سوالات متداول

چطور مطمئن باشم که میتونید طرحی رو طراحی کنید که من خوشم بیاد؟

 پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره. هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. فرمی که هنگام ثبت سفارش تکمیل میکنید و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه.

سوال شما؟

  این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

  0 0 رای
  امتیاز شما
  خانه آموزشگاه وبلاگ فروشگاه فریلنسری