02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

تهران ، خیابان ستارخان ، باقرخان

پلاک 117 ، طبقه دوم واحد 3

02191691075

پشتیبانی 24 ساعته

ملاقات حضوری شنبه تا پنج شنبه

از ساعت 8 صبح تا 8 عصر

چرا طراحی قالب اینستاگرام مهمه ؟

داشتن قالب پست اینستاگرام باعث میشه هم پیج مرتب و منظمی داشته باشید، هم برای ذهن کاربران موندگارتر بشید. به شکلی که رنگ و لوگوی شما بین فیدهای روزانه اینستاگرامی به چشمش بیاد و بهش دقت کنه. یکی دیگه از مزیت های داشتنش اینه که چون شماره و اطلاعات تماستون به درستی توی همه پست ها هست، هر کدوم از آگهی های شما رو تاثیرگذارتر میکنه. بیننده به محض اینکه پست رو میبینه، میتونه با شما ارتباط بگیره.

طراحی قالب اینستاگرام چیه؟

قالب یکسان و یکپارچه ای که توی همه پست های اینستاگرام به صورت یکسان قرار میگیره، قالب پست اینستاگرام نامیده میشه. این قالب از لوگو و رنگ سازمانی برند شما پیروی میکنه و اطلاعات تماس مجموعه شما رو درون خودش داره. طراحیش یکبار انجام میشه و به صورت فایل لایه باز تقدیم میشه که به راحتی قابل استفاده اس. هم با موبایل هم با کامپیوتر.

سفارش طراحی قالب اینستاگرام

سفارش طراحی قالب اینستاگرام دو کاربرد متفاوت

سفارش طراحی قالب اینستاگرام سه کاربرد متفاوت

طراحی قالب اینستاگرام چیست ؟

طراحی قالب اینستاگرام یک فرآیند بصری است ؛ که طراح   قالب اینستاگرام با استفاده از تایپ ، فضا تصویر و رنگ طراحی قالب اینستاگرام را انجام می‌دهند .

طراح   قالب اینستاگرام ممکن است ترکیبی از تایپوگرافی هنرهای بصری و تکنیک های صفحه آرایی را برای تولید یک طرح   قالب اینستاگرام استفاده کند .

 

نکات مهم در طراحی قالب اینستاگرام :

  • انتخاب و ساخت خانواده رنگ .
  • ارتباط بین رنگ های انتخابی با هدف  قالب اینستاگرام .
  • قانونهای میزان استفاده از هر رنگ در طراحی قالب اینستاگرام .

 

تاثیر رنگ در طراحی قالب اینستاگرام :

انتخاب رنگ طرح یکی از مهمترین اصل در طراحی قالب اینستاگرام است .

رنگ در طراحی گرافیک و طراحی قالب اینستاگرام یکی از المان هایی است که کار و   قالب اینستاگرام شما را از رقبا متمایز می‌کند .

برای انتخاب یک طراح اولین قدم شروع هر طراحی قالب اینستاگرام باید انتخاب خانواده رنگ آن باشد .

یک طراح   قالب اینستاگرام خوب و حرفه ای باید به گونه ای طراحی کنند که   قالب اینستاگرام در دفع یا جذب مشتری اثر بگذارد .

نکات  ضروری در طراحی قالب اینستاگرام:

  • بیننده بتواند با طرح  قالب اینستاگرام ارتباط برقرار کند .
  • شامل طرح های خلاق باشد .
  • در آن طراحی ، خلاقیت به کار برود .

 

 

 

ویژگی مهم در طراحی خلاقانه طراحی قالب اینستاگرام :

در تمام بخش های طراحی در کنار رعایت اصول طراحی  نباید زیبایی و تاثیر مثبت را در ذهن بیننده طراحِ طرح فراموش کرد . یکی از مهمترین مقوله ها در عرصه طراحی قالب اینستاگرام و انواع طراحی ها زیبایی آن طراحی است .

اصولاً قبل از تحویل طراحی نهایی چند اتود اولیه به مشتری طراحی قالب اینستاگرام نشان می دهند.

 دنبال کردن ترفندهای روز در طراحی قالب اینستاگرام :

موضوع   قالب اینستاگرام ها با یکدیگر بسیار متفاوت هستند ولی تنها نقطه اشتراک شان ارائه اطلاعات به صورت خلاق ساده و راحت است پس طراحی قالب اینستاگرام باید ساده ، خلاق ، کاربرپسند و در عین حال حال جذاب و با کیفیت باشد.

 

 

 

نمایش فایل های لایه باز گرافیکی

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

open consult طراحی سایت - slide design 1 - هلدینگ فرتاک - آموزش ، سئو و طراحی سایت -% - آموزش طراحی سایت - طراحی سایت وردپرس - مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ فرتاک - طراحی سایت فروشگاهی -

پشتیبانی 24 ساعته

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!