طراحی فاکتور

قیمت طراحی فاکتور | سفارش طراحی فاکتور اختصاصی

  /  طراحی فاکتور

چرا طراحی فاکتور مهمه ؟

از اونجایی که یک فاکتور فروش میتونه سند خرید کالا یا خدماتی از سمت شما به مشتری باشه، ممکنه مدت زمان زیادی در آرشیوهای حسابداری هر شخص یا شرکتی نگهداری بشه. این که طراحی فاکتور به شکلی جذاب و اصولی انجام بشه، از اون دسته تکنیک هایی هست که موجب وفاداری و بازگشت دوباره مشتریان شما میشه. اجرای این تکنیک ها رو به تیم طراحی ما بسپرید.

فاکتور چیه ؟

فاکتورهایی آماده به نوشتن، که با استفاده از لوگو و اطلاعات تماس تجاری شما، به طور اختصاصی برای تجارت شما طراحی میشن. این فاکتورها بسته به اقتضای شغل یا محصول شما، به علاوه آیتم های همیشگی فاکتورها مثل ردیف، کالا، قیمت واحد، تعداد، مبلغ، جمع کل و … میتونه به سلولهای تخصصی و درخواستی شما مجهز بشه. جدول بندی، ترکیب بندی و ابعاد کاغذ میتونه به انتخاب شما متغیر باشه.

60.000 تومان

سفارش طراحی فاکتور عمومی

2 الی 4 روز کاری

طراحی

180.000 تومان

سفارش طراحی فاکتور اختصاصی

5 الی 7 روز کاری

طراحی

لطفا با دقت متن قرارداد را مطالعه فرمایید و فرم زیر را تکمیل نمایید.

فرایند قرارداد
 1. لطفا خدمات مورد نظر خود را انتخاب فرمایید.
 2. مبلغ قرارداد را به صورت آنلاین پرداخت نمایید
 3. مفاد قرارداد را با دقت مطالعه فرمایید.
 4. شماره فاکتور پرداختی را همراه با اطلاعات شخصی خود در فرم زیر وارد نمایید.
 5. منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.
متن قرارداد

قرارداد طراحی گرافیک

این قرارداد فی مابین طرف قرارداد با اطلاعات ارسالی در فرم در زیر این قرارداد و از طرف دیگر “مجتمع هوشمند طراحی و دیجیتال مارکتینگ پنج” به آدرس: شیراز، خیابان رحمت آباد، کوچه 35، فرعی 4/35 پلاک 68 و شماره 07136355305  که در این قرارداد مجری طرح نامیده می شود، با شرایط ذیل منعقد می گردد:

ماده 1 – موضوع قرارداد ارائه پکیج ارتقای شغلی

ماده 2 – مبلغ قرارداد

مبلغ قرارداد در ابتدا و در همین برگه به صورت آنلاین پرداخت می گردد.

ماده 3 – مدت انجام قرارداد

مدت انجام قرارداد با توجه به خدمات درخواستی توسط طرف قرارداد و متغیر بودن زمان انجام هر کدام از خدمات در فرم زیر قرارداد وارد شده می باشد.

ماده 4 – تعهدات مجری طرح

 1. مجری طرح موظف است موضوع قرارداد را در بازه زمانی مشخص شده و با تأیید کارفرما انجام دهد.
 2. هر گونه تقاضای تغییر در عملکرد برنامه که فراتر از تعهدات مجری طرح در ماده یک قرارداد باشد با دریافت هزینه و انعقاد قرارداد الحاقی انجام پذیر است
 3. مجری طرح متعهد می شود ناظر فنی پروژه را پس از تکمیل سایت در یک جلسه آموزشی ، آموزش داده و ناظر را با کلیه امکانات و نحوه استفاده از سایت و خدمات آشنا سازد
 4. مجری طرح تعهدی در قبال ورود تمامی اطلاعات به سایت ندارد و تنها به همان مقدار که در پیوست شماره 1 قرارداد آمده است موظف به انجام این کار است
 5. مسئولیت هر گونه تعدیل و تغییراتی که در کدهای برنامه طرف قرارداد صورت پذیرد و همچنین اشتباهات احتمالی از طرف مدیر سایت که باعث از بین رفتن یا اشکال در سایت شود کاملا به عهده طرف قرارداد بوده و مجری طرح تعهدی نسبت به رفع آن ندارد. هزینه رفع این گونه اشکاالت طبق تعرفه های روز مجری طرح و با توافق طرفین در آن زمان، احتساب و توسط طرف قرارداد به مجری طرح پرداخت می شود
 6. مجری طرح موظف است با نماینده تام الاختیار طرف قرارداد همکاری و مساعدت کامل نموده و تحویل پروژه را به تأیید ناظر فنری طرف قرارداد برساند.

ماده 5 – تعهدات طرف قرارداد

 1. طرف قرارداد موظف است از تاریخ شروع قرارداد و در طول زمان انجام پروژه ، اطلاعات مورد نیاز سایت (از قبیل تصاویر ، لوگو ، محتوا و ..) را در هر زمانی که مجری طرح درخواست می کند و در اسرع وقت در اختیار مجری طرح قرار دهد
 2. طرف قرارداد متعهد می گردد در ابتدای قرارداد نماینده تام الاختیار خود را به عنوان ناظر فنی پروژه بصورت کتبی به مجری طرح معرفی کند
 3. حفظ رمز ها و شناسه ی ورود به بخش مدیریت بر عهده ی طرف قرارداد است

ماده 6 – حل اختلاف

در مواردی که برای طرفین قرارداد در تغییر و تفسیر و یا اجرای کامل یا قسمتی از قرارداد اختلاف نظری حادث گردد طرفین تلاش می نمایند تا از طریق مذاکره، موانع را مرتفع نموده و رضایت طرفین حاصل گردد. در غیر این صورت اختلاف قرارداد از طریق داوری و یا مراجع ذیصالح مورد بررسی قرار می گیرد

ماده 7 – حقوق ، مالکیت مادی و معنوی کلیه حقوق مادی و معنوی طرح ، متعلق به طرف قرارداد می باشد و مجری طرح پس از کسب اجازه از طرف قرارداد می تواند از نتایج مذکور استفاده نماید

ماده 8 – فسخ قرارداد

فسخ یک جانبه قرارداد از سوی هر یک از طرفین قرارداد به جز موارد ذکر شده در ماده 9 قابل پذیرش بوده و فسخ قرارداد به غیر از موارد قانونی و عدم تعهد پرداخت از سوی طرف قرارداد ، فقط با توافق طرفین امکان پذیر است. در غیر اینصورت مجری طرح هیچگونه مسئولیتی در قبال مبالغ پرداختی توسط طرف قرارداد ندارد و همچنین طرف قرارداد ادعایی در قبال عودت مبالغ پرداختی نخواهد داشت

ماده 9 – شرایط خاص

در مواردی که به علل شرایط قهری (شرایط خاص) که رفع آن خارج از حیطه توانایی و اقتدار طرفین قرارداد باشد و انجام بخشی از قرارداد و یا تمام آن غیر ممکن گردد،در صورت فسخ قرارداد هیچ یک از طرفین حق مطالبه خسارت وارده را نخواهد داشت و اقدامات پس از فسخ از قبیل تسویه حساب و با توافق طرفین صورت می گیرد.

در صورت فوت یا از کار افتادگی نماینده مجری طرح که باعث عدم انجام ادامه ی کار شود ، مجری طرح تنها موظف است که مبالغ دریافت شده را به طرف قرارداد بازگرداند و قرارداد فسخ شود.

ماده 10 – آدرس طرفین آدرس قانونی طرفین ، همان نشانی مندرج در قرارداد بوده و در موارد لزوم و به منظور ابالغ مطالبات مورد استناد خواهد بود و در صورتیکه در طول مدت قرارداد نشانی متعاقدین تغییر یابد ، طرفین باید رسماً و کتباً مراتب را به یکدیگر ابلاغ نمایند و تا قبل از ابلاغ رسمی ، نشانی قبلی معتبر خواهد بود

ماده 11 – نسخ قرارداد این قرارداد که مشتمل بر 11 ماده می باشد در دو نسخه تنظیم و پس از امضاء طرفین تنفیذ یافته تلقی وهر دو نسخه دارای حکم واحد بوده و برای طرفین لازم الاجرا می باشد. کلیه نسخ این قرارداد و تبصره های ذیل آن در تاریخ…./01/1399 به امضای متعاقدین رسیده و طرفین با امضای این قرارداد ، خود را متعهد و ملزم به اجرای کلیه مفاد آن و پیوست های مربوطه می دانند.

فرم قرارداد

سوالات متداول

چه احتیاجی هست لوگو داشته باشم‌؟

اولین مرحله برای داشتن یه برند خوب و جذاب، داشتن یه لوگوی خوبه. لوگو فقط طرح گرافیکی نیست. میتونه تعداد مشتری هاتونو افزایش بده، فروشتون رو بیشتر کنه و حتی مهمترین عامل برای پیشرفت و موفقیت کسب و کارتون باشه.

برای یه لوگو چند تا طرح میزنید؟

برای هر سفارش لوگو سه اتود با راپید زده میشه. که از بین اونا معمولا یکی به سلیقه شما نزدیک تره . به سمت اونی که شما بیشتر خوشتون اومده پیش میریم و تا چند مرحله  بعدش پردازش روی اون ایده انجام میشه و نظرات شما روی طرح ها اعمال میشه.

من برای شرکتم لوگو دارم و ازش راضی نیستم. ولی نمیخوام عوضش کنم . چیکار میشه کرد؟

تغییر و به روز کردن برندها همیشه در سرتاسر دنیا کاری رایج بوده و پیشنهاد میشه حداقل هر بیست سال یکبار لوگوها رو با حفظ اصالت ،‌به نسخه های مدرن تری ارتقا بدید . طراح های ما با رعایت اصول مدرن طراحی لوگو و حفظ اصالت برند قبلیتون طرح های جدیدی براتون آماده می کنن. برای شروع ، میتونید سفارش ویرایش یا طراحی مجدد ثبت کنید و پروسه اش رو طی کنید.

چطور مطمئن باشم که میتونید طرحی رو طراحی کنید که من خوشم بیاد؟

 پیشنهاد می کنم نمونه کارهای طراحیمون رو ببینید و خودتون رو بذارید جای اون مشتری ها. تصور کنید که اون مشتری ها چه نیازی داشتند و از طرحشون چه خروجی هایی گرفتن. ما سال هاست که کارمون اینه و با افراد، سلایق و مشاغل زیادی کار انجام دادیم و رضایتشون رو جلب کردیم. کافیه بهمون اعتماد کنید و حوصله به خرج بدید. با این حال نگران نباشید. اگر حس کردید طرح مورد پسندتون نیست، تغییرش میدیم تا جایی که مورد پسندتون قرار بگیره. هر سفارش طراحی توی این مجموعه با همفکری یک تیم طراحی حرفه ای که بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق توی بازار طراحی آنلاین  دارن انجام میشه. خیالتون راحت باشه که بازار هدف شما و مشتریانتون رو به خوبی میشناسیم. فرمی که هنگام ثبت سفارش تکمیل میکنید و همفکری هایی که در ابتدای سفارش از خودتون گرفته میشه ، باعث میشه شما رو به رسوندن طرح دلخواهتون نزدیکتر کنه.

سوال شما؟

  طراحی گرافیک یا گرافیک دیزاین به انگلیسی  : (Graphic design)

  فرایند ارتباطات بصری، و حل مسئله از طریق استفاده از تایپ، فضا، تصویر و رنگ است. رشته طراحی گرافیک زیرمجموعه ارتباطات بصری و طراحی ارتباطات در نظر گرفته شده‌است، اما گاهی اوقات اصطلاح «طراحی گرافیک» می‌تواند به خاطر اشتراکات فنی پیچیده، به جای طراحی ارتباطات و ارتباط بصری استفاده شود. طراحان گرافیک از روش‌های مختلف در ایجاد و ترکیب کلمات، نمادها و تصاویر به منظور خلق یک نمایش تصویری از ایده‌ها و پیام استفاده می‌کنند. طراح گرافیک ممکن است ترکیبی از تایپوگرافی، هنرهای بصری و تکنیک‌های صفحه‌آرایی را برای تولید یک نتیجه نهایی استفاده کند. طراحی گرافیک، اغلب به هر دو فرایند (طراحی) که توسط آن ارتباط ایجاد شده‌است و محصولات (طرح) که تولید می‌شوند اشاره می‌کند.

   

  طراحی فاکتور چیست؟

  هنر طراحی از قدیمی ترین روش هایی است که برای بیان احساسات از آن استفاده می شود طراحی فاکتور یک دانش ایجاد شده یک طرح از تصویری ذهنی است .

  طراحی فاکتور در معنای تخصصی مفاهیم و کاربردهای متنوعی را در بر می گیرد.

  طراحی فاکتور یک فرآیند بصری است ؛ که طراح   فاکتور با استفاده از تایپ ، فضا تصویر و رنگ طراحی فاکتور را انجام می‌دهند .

  طراح   فاکتور ممکن است ترکیبی از تایپوگرافی هنرهای بصری و تکنیک های صفحه آرایی را برای تولید یک طرح   فاکتور استفاده کند .

   

  نکات مهم در طراحی فاکتور :

   

   

  ترفندهای به روز بودن :

  دنبال کردن ترفندهای روز در طراحی فاکتور موضوع فاکتور ها با یکدیگر بسیار متفاوت هستند ولی تنها نقطه اشتراک شان ارائه اطلاعات به صورت خلاق ساده و راحت است پس طراحی فاکتور باید ساده ، خلاق ، کاربرپسند و در عین حال حال جذاب و با کیفیت باشد.

  این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

  0 0 رای
  امتیاز شما
  خانه آموزشگاه وبلاگ فروشگاه فریلنسری