سیستم سرمایش و گرمایش

سفارش سیستم گرمایش و سرمایش هوشمند | قیمت سیستم گرمایش و سرمایش هوشمند
  /  سیستم سرمایش و گرمایش
اپلیکیشن فروشگاهی

کنترل هوشمند دما:

در صورتی که نیاز به کنترل هوشمند دما داشته باشیم می بایست از سنسور دمای ماژول های Slave بهمراه کنترلر مرکزی هوشمند بصورت ترکیبی استفاده نماییم. بطوریکه می توان یک منطق دمایی هوشمند تعریف کرد تا پس از تعیین دمای مطلوب سیستم بصورت هوشمند به تنظیم آن بپردازد.

کنترل از راه دور:

کلیه تجهیزات قابل کنترل از راه دور بوسیله SMS و یا از طریق اینترنت می باشند. بعنوان مثال کاربر می خواهد در فصل تابستان قبل از رسیدن به منزل سیستم سرمایشی را بکار بیاندازد، کافیست به اینترنت متصل شده و پس از اجرای نرم افزار دستورات لازم را صادر نماید و یا با دادن یک SMS همین دستورات را ارسال نماید.

کنترل تجهیزات گرمایشی و سرمایشی:

تمامی تجهیزات سرَمایشَی و گرمایشی داخل واحدهای مسکونی و اداری قابل کنترل توسط این سیستم هستند. بصورت کلی تجهیزات مورد استفاده و نحوه کنترل آنها بشرح زیر می باشد:

کنترل اسپلیت: فرمان ها بصورت مادون قرمز (Ir) توسط Slave ها و یا در صورت دید مستقیم توسط کنترلر مرکزی هوشمند صادر می گردند.
کنترل داکت اسپلیت و فن کویل ها: از ترموستات هایی باید استفاده نمود که دارای ریموت کنترل Ir می باشند.
کنترل کولر آبی: بجای کلید سنتی کولر آبی می بایست از پنل کنترلر کولرآبی مجهز به ریموت RF موجود در بازار استفاده نمود.
کنترل پکیج: پکیج را به دو صورت می توان کنترل نمود. روش اول استفاده از شیرهای سلونوئیدی و ترموستات های ریموت دار و روش دوم استفاده از سوکت پریز بی سیم جهت قطع و وصل برق اصلی پکیج می باشد. بدیهیست روش اول کاراتر می باشد ولی طبعا کارفرما هزینه بیشتری می بایست متقبل شود.

تماس می گیریم!

سفارش سیستم گرمایش و سرمایش

اپلیکیشن فروشگاهی

ارتباط با ما

سوال شما؟

    این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

    0 0 رای
    امتیاز شما
    خانه آموزشگاه وبلاگ فروشگاه فریلنسری