سیستم امنیتی هوشمند

سفارش سیستم امنیتی هوشمند | خرید سیستم امنیتی هوشمند
  /  سیستم امنیتی هوشمند
عکاسی

کنترلر مرکزی هوشمند یک بخش مجزا برای سیستم امنیتی ایجاد کرده است که کاربران می توانند در این بخش سیستم امنیتی را فعال و یا غیرفعال نمایند و در صورت لزوم به دادن برنامه هفتگی به سیستم مبادرت ورزند. انواع سنسورهای بی سیم قابل اتصال به سیستم امنیتی می باشند و در صورت رخداد یک اتفاق از طریق SMS یا از بستر اینترنت یک پیغام برای کاربر ارسال می شود و همزمان فرمانی به آژیر و فلاشرهای تعبیه شده ارسال می گردد.

انواع سنسورهای موجود در بازار اعم از اینکه بر روی پروتکل RF433MHz و یا RF315MHz باشند بر روی کنترلر مرکزی هوشمند می آیند و کاربر می تواند ضمن دریافت اطلاعات از این سنسورها آنها را پردازش نموده و دستورات لازم را برنامه ریزی نماید.

درصورت استفاده از سنسورهای مگنت و حضوری که ساخت شرکت اسمارت مایر می باشند کاربر می تواند از قابلیت فیدبک آنها نیز استفاده نماید. در این سنسورها بعلت داشتن ارتباط دوطرفه امکان خواندن دائمی سنسورها وجود دارد ولی در سنسورهای موجود در بازار این ارتباط بصورت یک طرفه می باشد و صرفاً هنگامی که Trig یا تحریک اتفاق می افتد این سنسورها اطلاعات لازم را مخابره می نمایند.

از جمله سنسورهای ورودی دیگری که قابل تعریف روی این سیستم هستند می توان به سنسورهای گاز، دود، اعلام حریق، لرزش و… اشاره نمود.

سنسور مگنت پنجره یا درب ورودی :
این سنسور بر روی درب های ورودی و یا پنجره ها نصب می گردد و در هنگام باز کردن درب یا پنجره فعال (Trig) شده و درصورت نیاز از طریق نرم افزار پیغام هشدار برای کاربر ارسال می گردد.

سنسور حرکتی :
این سنسور روبروی درب ورودی یا دیگر محیط های دلخواه کاربر نصب می گردد، سنسورها دارای باتری داخلی بوده و سیگنالهای خود را بصورت رادیویی برای سیستم میفرستند.

سنسور نشت گاز و دود:
سنسورهای نشت گاز و دود بیشتر در آشپزخانه نصب می گردند و پس از تحریک و اعلام خبر به کاربر، توانایی قطع شیر گاز را نیز از طریق اطلاع به سیستم کنترلر مرکزی هوشمند دارا می باشند.

تماس می گیریم!

سفارش سیستم امنیتی هوشمند

عکاسی

ارتباط با ما

سوال شما؟

    این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

    0 0 رای
    امتیاز شما
    خانه آموزشگاه وبلاگ فروشگاه فریلنسری