روشنایی هوشمند

سیستم روشنایی هوشمند | قیمت روشنایی هوشمند
  /  روشنایی هوشمند
اپلیکیشن فروشگاهی

در خانه هوشمند بسته به شرایط پروژه و سلیقه و نیاز کارفرما جهت کنترل سیستم روشنایی طرح های مختلفی را می توان پیاده کرد.

در ابتدا نوع کابل کشی صورت گرفته را بررسی می کنیم اگر کابل کشی بصورت سنتی انجام شده باشد و درخواست مشتری استفاده از کلیدهای سنتی معمول باشد از ماژولهای مبدل کلید سنتی به هوشمند استفاده می نماییم و در صورتی که بخواهد کلیدهای تاچ را جایگزین نماید کلید تاچ مورد نظر را (که قابل نصب در قوطی برقهای ایران می باشد) نصب می نماییم. اگر کارفرما نیاز به استفاده از تاچ پنل نیز داشته باشد این امکان نیز میسر است زیرا که تاچ پنل فقط نیاز به برق ورودی220 ولت جهت تغذیه خود دارد و با قرار گرفتن در دیوار می تواند بجای کلید و یا در کنار کلید تمامی فرامین را بصورت بی سیم ارسال می نماید.

در پروژه هایی که تمامی کابل های روشنایی درون تابلوی برق آمده اند مانند رستوران ها، سونا ، استخر ، فروشگاهها و یا حتی پروژه هایی که نقشه برق آنها مبتنی بر سیم کشی هوشمند (عمدتا برندهای مبتنی بر پروتکل KNX یا پروتکل های مشابه) انجام شده است می توان با قراردادن ماژول های رله ای درون تابلوی برق به کنترل کلیه خطوط روشنایی پرداخت. همچنین از وجود تاچ پنل نیز می توان بهره برد زیرا که تمامی فرامین بصورت بی سیم ارسال می گردند.

بصورت کلی انتخاب های زیر جهت کنترل سیستم روشنایی در خانه هوشمند اسمارت مایر پیشنهاد می گردد:

I. ماژول مبدل کلید سنتی به هوشمند: در صورت استفاده از کلیدهای سنتی تک پل و دو پل در پروژه ها استفاده از این ماژول ها پیشنهاد می گردد.

II. کلیدهای لمسی تاچ: در صورتی که بخواهیم از کلیدهای شیک و مدرن تاچ در پروژه ها استفاده نماییم تا علاوه بر زیبایی از کنترل هوشمند آنها نیز بهره ببریم.

III. تاچ پنل: استفاده از تاچ پنل های دیواری که بصورت تنها و یا ترکیبی با کلیدهای لمسی استفاده شده و جهت هرچه لوکس سازی بیشتر پروژه ها پیشنهاد می گردند.

IV. ماژول رله ای بی سیم: همان طور که اشاره شد جهت پروژه هایی که خطوط روشنایی درون تابلوی برق متمرکز شده اند کاربرد دارد.

V. نرم افزار: در صورت استفاده هریک از آیتمها سیستم روشنایی امکان کنترل از طریق نرم افزار اسمارت مایر که بر روی گوشی های هوشمند نصب می گردند میسر است.

تماس می گیریم!

سفارش سیستم روشنایی هوشمند

عکاسی

ارتباط با ما

سوال شما؟

    این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

    0 0 رای
    امتیاز شما
    خانه آموزشگاه وبلاگ فروشگاه فریلنسری