اطلاع رسانی هوشمند

سفارش اطلاع رسانی هوشمند | قیمت اطلاع رسانی هوشمند
  /  اطلاع رسانی هوشمند
اپلیکیشن فروشگاهی

سیستم اطلاع رسانی هوشمند

همه ما می‌دانیم که انجام کارها از راه دور چه لذتی دارد. برای مثال دیگر مجبور نیستید جهت پرداخت قبض‌های برق و گاز مانند گذشته به بانک مراجعه کنید یا اینکه دیگر مجبور نیستید همه مغازه‌ها را زیر پا بگذارید تا خریدهای خود را انجام دهید. با پیشرفت چشم‌گیر تکنولوژی و عصر اینترنت، تنها کافیست که گوشی خود را بردارید و به اینترنت متصل شوید تا کارهای خود را از راه دور انجام دهید. حالا فرض کنید زمان‌هایی که خارج از منزل خود هستید بتوانید، تمامی بخش‌های آن را زیر نظر داشته باشید و همه وسایل را کنترل کنید. اگر چند سال پیش در این مورد صحبت می‌شد، هیچ کس باور نمی‌کرد که چنین تکنولوژی دست‌یافتنی باشد. اما مطمئنا حدس زده‌اید که قضیه از چه قرار است. منظور ما از کنترل و مدیریت وسایل خانه از راه دور، زندگی در یک خانه هوشمند است.

طراحی و اجرا چندین سیستم هوشمند و برقراری ارتباط بین آن‌ها، یک خانه معمولی را به یک خانه هوشمند تبدیل می‌کند. البته سیستم‌های هوشمند علاوه‌بر ارتباط با یکدیگر به یک دستگاه مرکزی نیز متصل هستند. درواقع این دستگاه مرکزی امکان کنترل، مدیریت و برنامه‌ریزی تمامی سیستم‌های هوشمند را برای کاربر فراهم می‌کند. مهم‌تر از همه این است که فرقی ندارد در خانه خود باشید یا خارج از آن. شما به راحتی می‌توانید خانه هوشمند خود را از دور زیر نظر داشته باشید و همه دستگاه‌ها را کنترل کنید. در ادامه با ما باشید تا شما را با یکی از سیستم‌های هوشمند کاربردی در خانه هوشمند آشنا کنیم.

سیستم اطلاع رسانی هوشمند چیست؟

یکی از جدیدترین سیستم‌های هوشمندی که به دنیای خانه‌های هوشمند پا گذاشته است، سیستم اطلاع رسانی هوشمند است. این سیستم هوشمند هر نوع اطلاعاتی که شما به آن نیاز داشته باشید را شامل: دمای هوا، دمای داخل منزل، ساعت، تقویم، میزان آلودگی هوا، اخبار هواشناسی، مناسبت‌ها، میزان رطوبت، سر خط خبرها و … را در پنل دیواری به صورت کاملا آنلاین به شما نمایش می‌دهد. بنابراین اطلاع رسانی هوشمند به عنوان یک دستیار فوق‌العاده شما را همراهی خواهد کرد.

مزایای سیستم اطلاع رسانی هوشمند

اطلاع از دمای داخل و خارج منزل
اطلاع از میزان آلودگی هوا
اطلاع از مهم‌ترین سر خط خبرها
اطلاع از اخبار هواشناسی
اطلاع از ساعت و تقویم
اطلاع از مناسبت‌های تقویمی

تماس می گیریم!

سفارش اطلاع رسانی هوشمند

اپلیکیشن فروشگاهی

ارتباط با ما

سوال شما؟

    این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

    0 0 رای
    امتیاز شما
    خانه آموزشگاه وبلاگ فروشگاه فریلنسری